Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 11 22 101:13
2. LKS RYŚ I Laski 11 18 85:43
3. KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki 10 18 74:44
4. PUMA Puszcza Mariańska 10 12 65:51
5. UATS BATIMEX IV Pruszków 10 12 63:53
6. AKADEMIA Warszawa 10 8 54:65
7. KTS PIRANIA II Radzymin 10 7 50:69
8. KS 13 Grodzisk Mazowiecki 10 7 50:72
9. UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa 10 6 52:70
10. UKS LUPUS Kabaty III Warszawa 10 6 48:69
11. MAXI PLAST Ząbki 10 5 35:80
12. KTS Rembertów 10 1 33:81

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
W: negatywna
001
5LMC 1
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki KTS Rembertów 10:0 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
002
5LMC 1
PUMA Puszcza Mariańska LKS RYŚ I Laski 5:8 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
003
5LMC 1
KTS PIRANIA II Radzymin UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa 7:7 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
004
5LMC 1
KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki KS 13 Grodzisk Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
005
5LMC 1
MAXI PLAST Ząbki UKS LUPUS Kabaty III Warszawa 0:10 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
006
5LMC 1
AKADEMIA Warszawa UATS BATIMEX IV Pruszków 8:3 Szczegóły
2022-10-16
g. 11:00
007
5LMC 2
KTS Rembertów UATS BATIMEX IV Pruszków 2:8 Szczegóły
2022-10-16
g. 11:00
008
5LMC 2
UKS LUPUS Kabaty III Warszawa AKADEMIA Warszawa 4:8 Szczegóły
2022-10-16
g. 11:00
009
5LMC 2
KS 13 Grodzisk Mazowiecki MAXI PLAST Ząbki 8:4 Szczegóły
2022-10-16
g. 11:00
010
5LMC 2
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
011
5LMC 2
LKS RYŚ I Laski KTS PIRANIA II Radzymin 8:3 Szczegóły
2022-10-16
g. 13:00
012
5LMC 2
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki PUMA Puszcza Mariańska 9:1 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
013
5LMC 3
PUMA Puszcza Mariańska KTS Rembertów 8:2 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
014
5LMC 3
KTS PIRANIA II Radzymin ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2022-10-23
g. 16:00
015
5LMC 3
KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki LKS RYŚ I Laski 8:6 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
016
5LMC 3
MAXI PLAST Ząbki UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa 8:5 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
017
5LMC 3
AKADEMIA Warszawa KS 13 Grodzisk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
018
5LMC 3
UATS BATIMEX IV Pruszków UKS LUPUS Kabaty III Warszawa 8:5 Szczegóły
2022-11-20
g. 11:00
019
5LMC 4
KTS Rembertów UKS LUPUS Kabaty III Warszawa 5:8 Szczegóły
2022-10-30
g. 15:00
020
5LMC 4
KS 13 Grodzisk Mazowiecki UATS BATIMEX IV Pruszków 4:8 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
021
5LMC 4
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa AKADEMIA Warszawa 2:8 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
022
5LMC 4
LKS RYŚ I Laski MAXI PLAST Ząbki 8:2 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
023
5LMC 4
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
024
5LMC 4
PUMA Puszcza Mariańska KTS PIRANIA II Radzymin 8:6 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
025
5LMC 5
KTS PIRANIA II Radzymin KTS Rembertów 8:2 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
026
5LMC 5
KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki PUMA Puszcza Mariańska 8:6 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
027
5LMC 5
MAXI PLAST Ząbki ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2022-11-13
g. 17:00
028
5LMC 5
AKADEMIA Warszawa LKS RYŚ I Laski 1:9 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
029
5LMC 5
UATS BATIMEX IV Pruszków UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa 8:4 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
030
5LMC 5
UKS LUPUS Kabaty III Warszawa KS 13 Grodzisk Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
031
5LMC 6
KTS Rembertów KS 13 Grodzisk Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
032
5LMC 6
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa UKS LUPUS Kabaty III Warszawa 8:3 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
033
5LMC 6
LKS RYŚ I Laski UATS BATIMEX IV Pruszków 8:3 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
034
5LMC 6
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki AKADEMIA Warszawa 9:1 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
035
5LMC 6
PUMA Puszcza Mariańska MAXI PLAST Ząbki 8:2 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
036
5LMC 6
KTS PIRANIA II Radzymin KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2022-12-14
g. 19:30
037
5LMC 7
KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki KTS Rembertów 8:2 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
038
5LMC 7
MAXI PLAST Ząbki KTS PIRANIA II Radzymin 4:8 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
039
5LMC 7
AKADEMIA Warszawa PUMA Puszcza Mariańska 3:8 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
040
5LMC 7
UATS BATIMEX IV Pruszków ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
041
5LMC 7
UKS LUPUS Kabaty III Warszawa LKS RYŚ I Laski 2:8 Szczegóły
2022-12-11
g. 17:00
042
5LMC 7
KS 13 Grodzisk Mazowiecki UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa 7:7 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
043
5LMC 8
KTS Rembertów UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa 4:8 Szczegóły
2022-12-18
g. 17:00
044
5LMC 8
LKS RYŚ I Laski KS 13 Grodzisk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
045
5LMC 8
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki UKS LUPUS Kabaty III Warszawa 10:0 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
046
5LMC 8
PUMA Puszcza Mariańska UATS BATIMEX IV Pruszków 5:8 Szczegóły
2022-12-18
g. 13:00
047
5LMC 8
KTS PIRANIA II Radzymin AKADEMIA Warszawa 7:7 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
048
5LMC 8
KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki MAXI PLAST Ząbki 10:0 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
049
5LMC 9
MAXI PLAST Ząbki KTS Rembertów 8:6 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
050
5LMC 9
AKADEMIA Warszawa KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
051
5LMC 9
UATS BATIMEX IV Pruszków KTS PIRANIA II Radzymin 9:1 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
052
5LMC 9
UKS LUPUS Kabaty III Warszawa PUMA Puszcza Mariańska 2:8 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
053
5LMC 9
KS 13 Grodzisk Mazowiecki ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
054
5LMC 9
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa LKS RYŚ I Laski 6:8 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
055
5LMC 10
KTS Rembertów LKS RYŚ I Laski 3:8 Szczegóły
2023-01-14
g. 13:30
056
5LMC 10
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa 9:1 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
057
5LMC 10
PUMA Puszcza Mariańska KS 13 Grodzisk Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
058
5LMC 10
KTS PIRANIA II Radzymin UKS LUPUS Kabaty III Warszawa 7:7 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
059
5LMC 10
KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki UATS BATIMEX IV Pruszków 8:6 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
060
5LMC 10
MAXI PLAST Ząbki AKADEMIA Warszawa 7:7 Szczegóły
2023-02-05
g. 11:00
061
5LMC 11
AKADEMIA Warszawa KTS Rembertów -:- Szczegóły
2023-02-05
g. 11:00
062
5LMC 11
UATS BATIMEX IV Pruszków MAXI PLAST Ząbki -:- Szczegóły
2023-02-05
g. 11:00
063
5LMC 11
UKS LUPUS Kabaty III Warszawa KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2023-02-05
g. 11:00
064
5LMC 11
KS 13 Grodzisk Mazowiecki KTS PIRANIA II Radzymin -:- Szczegóły
2023-02-05
g. 11:00
065
5LMC 11
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa PUMA Puszcza Mariańska -:- Szczegóły
2023-01-22
g. 16:00
066
5LMC 11
LKS RYŚ I Laski ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 6:8 Szczegóły