Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MATEUS Ząbki 10 20 86:24
2. KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki 10 17 80:30
3. KU AZS SGH Warszawa 10 12 73:51
4. TG SOKÓŁ Brwinów 10 12 61:59
5. IKRTS II Józefów 11 12 69:69
6. MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 11 11 65:64
7. ULKS II Kazanów 10 9 50:73
8. MKS POGOŃ Siedlce 10 8 61:57
9. KTS III Kozienice 10 8 54:66
10. KU AZS PW Warszawa 10 8 49:63
11. UKS RETURN II Piaseczno 10 5 45:74
12. SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków 10 0 22:85

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-11-20
g. 11:00
001
4LMB 1
SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków ULKS II Kazanów 3:8 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
002
4LMB 1
KTS III Kozienice KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
003
4LMB 1
KU AZS PW Warszawa KU AZS SGH Warszawa 3:8 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
004
4LMB 1
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS RETURN II Piaseczno 7:7 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
005
4LMB 1
MATEUS Ząbki IKRTS II Józefów 8:6 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
006
4LMB 1
TG SOKÓŁ Brwinów MKS POGOŃ Siedlce 8:4 Szczegóły
2022-10-16
g. 11:00
007
4LMB 2
ULKS II Kazanów MKS POGOŃ Siedlce 8:6 Szczegóły
2022-10-15
g. 13:00
008
4LMB 2
IKRTS II Józefów TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2022-10-16
g. 11:00
009
4LMB 2
UKS RETURN II Piaseczno MATEUS Ząbki 1:9 Szczegóły
2022-10-16
g. 11:00
010
4LMB 2
KU AZS SGH Warszawa MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2022-10-16
g. 11:00
011
4LMB 2
KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki KU AZS PW Warszawa 9:1 Szczegóły
2022-10-16
g. 11:00
012
4LMB 2
SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków KTS III Kozienice 3:8 Szczegóły
2022-10-30
g. 15:30
013
4LMB 3
KTS III Kozienice ULKS II Kazanów 8:4 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
014
4LMB 3
KU AZS PW Warszawa SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków 8:4 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
015
4LMB 3
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
016
4LMB 3
MATEUS Ząbki KU AZS SGH Warszawa 8:4 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
017
4LMB 3
TG SOKÓŁ Brwinów UKS RETURN II Piaseczno 8:2 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
018
4LMB 3
MKS POGOŃ Siedlce IKRTS II Józefów 6:8 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
019
4LMB 4
ULKS II Kazanów IKRTS II Józefów 7:7 Szczegóły
2022-10-30
g. 16:00
020
4LMB 4
UKS RETURN II Piaseczno MKS POGOŃ Siedlce 2:8 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
021
4LMB 4
KU AZS SGH Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 6:8 Szczegóły
2022-11-05
g. 12:00
022
4LMB 4
KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki MATEUS Ząbki 3:8 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
023
4LMB 4
SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
024
4LMB 4
KTS III Kozienice KU AZS PW Warszawa 8:4 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
025
4LMB 5
KU AZS PW Warszawa ULKS II Kazanów 6:8 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
026
4LMB 5
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KTS III Kozienice 8:5 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
027
4LMB 5
MATEUS Ząbki SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków 9:1 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
028
4LMB 5
TG SOKÓŁ Brwinów KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
029
4LMB 5
MKS POGOŃ Siedlce KU AZS SGH Warszawa 6:8 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
030
4LMB 5
IKRTS II Józefów UKS RETURN II Piaseczno 7:7 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
031
4LMB 6
ULKS II Kazanów UKS RETURN II Piaseczno 7:7 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
032
4LMB 6
KU AZS SGH Warszawa IKRTS II Józefów 6:8 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
033
4LMB 6
KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki MKS POGOŃ Siedlce 10:0 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
034
4LMB 6
SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków TG SOKÓŁ Brwinów 3:8 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
035
4LMB 6
KTS III Kozienice MATEUS Ząbki 1:9 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
036
4LMB 6
KU AZS PW Warszawa MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:4 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
037
4LMB 7
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki ULKS II Kazanów 9:1 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
038
4LMB 7
MATEUS Ząbki KU AZS PW Warszawa 8:3 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
039
4LMB 7
TG SOKÓŁ Brwinów KTS III Kozienice 8:5 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
040
4LMB 7
MKS POGOŃ Siedlce SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków 9:1 Szczegóły
2022-12-17
g. 11:00
041
4LMB 7
IKRTS II Józefów KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2022-12-11
g. 16:00
042
4LMB 7
UKS RETURN II Piaseczno KU AZS SGH Warszawa 3:8 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
043
4LMB 8
ULKS II Kazanów KU AZS SGH Warszawa 7:7 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
044
4LMB 8
KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki UKS RETURN II Piaseczno 8:3 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
045
4LMB 8
SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków IKRTS II Józefów 1:9 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
046
4LMB 8
KTS III Kozienice MKS POGOŃ Siedlce 4:8 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
047
4LMB 8
KU AZS PW Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 8:2 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
048
4LMB 8
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MATEUS Ząbki 4:8 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
049
4LMB 9
MATEUS Ząbki ULKS II Kazanów 10:0 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
050
4LMB 9
TG SOKÓŁ Brwinów MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:6 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
W: negatywna
051
4LMB 9
MKS POGOŃ Siedlce KU AZS PW Warszawa 10:0 Szczegóły
2023-01-07
g. 11:00
052
4LMB 9
IKRTS II Józefów KTS III Kozienice 8:6 Szczegóły
2023-01-08
g. 16:00
053
4LMB 9
UKS RETURN II Piaseczno SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków 8:4 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
054
4LMB 9
KU AZS SGH Warszawa KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
055
4LMB 10
ULKS II Kazanów KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
056
4LMB 10
SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków KU AZS SGH Warszawa 1:9 Szczegóły
2023-01-15
g. 14:00
057
4LMB 10
KTS III Kozienice UKS RETURN II Piaseczno 8:5 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
058
4LMB 10
KU AZS PW Warszawa IKRTS II Józefów 8:2 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
059
4LMB 10
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MKS POGOŃ Siedlce 8:4 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
060
4LMB 10
MATEUS Ząbki TG SOKÓŁ Brwinów 9:1 Szczegóły
2023-02-05
g. 11:00
061
4LMB 11
TG SOKÓŁ Brwinów ULKS II Kazanów -:- Szczegóły
2023-02-05
g. 11:00
062
4LMB 11
MKS POGOŃ Siedlce MATEUS Ząbki -:- Szczegóły
2023-01-25
g. 17:30
063
4LMB 11
IKRTS II Józefów MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2023-02-05
g. 11:00
064
4LMB 11
UKS RETURN II Piaseczno KU AZS PW Warszawa -:- Szczegóły
2023-02-05
g. 11:00
065
4LMB 11
KU AZS SGH Warszawa KTS III Kozienice -:- Szczegóły
2023-02-01
g. 18:30
066
4LMB 11
KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków -:- Szczegóły