Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
IKRTS II Józefów
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
609 075 491
E-mail:
lukaszbuza@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ICSiR ul. Długa 44, 05-420 Józefów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Buza
609 075 491
lukaszbuza@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MATEUS Ząbki 16 30 138:36
2. KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki 16 29 133:43
3. KU AZS SGH Warszawa 16 20 109:82
4. TG SOKÓŁ Brwinów 16 17 89:100
5. IKRTS II Józefów 16 14 84:110
6. MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 16 12 86:105

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS PW Warszawa 16 17 92:92
2. ULKS II Kazanów 16 15 85:110
3. MKS POGOŃ Siedlce 16 14 97:91
4. KTS III Kozienice 16 12 83:108
5. UKS RETURN II Piaseczno 16 11 83:110
6. SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków 16 1 41:133

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07150 Wojciech Ćmoch Polska 2006 24 14 72:42
07153 Jan Stachurski Polska 2005 16 22 48:66
07155 Mateusz Zapaśnik Polska 2008 12 22 36:66
07459 Kacper Kubisiak Polska 1976 10 11 30:33
07136 Łukasz Buza Polska 1984 2 1 6:3
07139 Paweł Kowalski Polska 1984 2 2 6:6
07143 Adam Pląsek Polska 2001 1 14 3:42
07145 Andrzej Wawrzyniak Polska 1980 0 0 0:0
07142 Paweł Piszczatowski Polska 1999 0 0 0:0
07135 Wojciech Wróblewski Polska 1965 0 0 0:0
07138 Tomasz Dubniak Polska 1993 0 0 0:0
07137 Tomasz Dembczyński Polska 1970 0 6 0:18
07144 Maciej Siedlczyński Polska 1989 0 2 0:6
07141 Mateusz Pawlik Polska 1995 0 0 0:0
07140 Bartosz Lebrecht Polska 1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
005
4LMB 1
MATEUS Ząbki IKRTS II Józefów 8:6 Szczegóły
2022-10-15
g. 13:00
008
4LMB 2
IKRTS II Józefów TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
018
4LMB 3
MKS POGOŃ Siedlce IKRTS II Józefów 6:8 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
019
4LMB 4
ULKS II Kazanów IKRTS II Józefów 7:7 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
030
4LMB 5
IKRTS II Józefów UKS RETURN II Piaseczno 7:7 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
032
4LMB 6
KU AZS SGH Warszawa IKRTS II Józefów 6:8 Szczegóły
2022-12-17
g. 11:00
041
4LMB 7
IKRTS II Józefów KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
045
4LMB 8
SPALONA MLECZARNIA UATS I BATIMEX Pruszków IKRTS II Józefów 1:9 Szczegóły
2023-01-07
g. 11:00
052
4LMB 9
IKRTS II Józefów KTS III Kozienice 8:6 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
058
4LMB 10
KU AZS PW Warszawa IKRTS II Józefów 8:2 Szczegóły
2023-01-25
g. 17:30
063
4LMB 11
IKRTS II Józefów MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2023-03-12
g. 16:00
002
4LMB 12
KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki IKRTS II Józefów 10:0 Szczegóły
2023-03-22
g. 19:00
004
4LMB 13
IKRTS II Józefów MATEUS Ząbki 1:9 Szczegóły
2023-04-06
g. 18:30
009
4LMB 14
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki IKRTS II Józefów 6:8 Szczegóły
2023-04-23
g. 11:00
012
4LMB 15
IKRTS II Józefów KU AZS SGH Warszawa 3:8 Szczegóły
2023-05-07
g. 11:00
014
4LMB 16
TG SOKÓŁ Brwinów IKRTS II Józefów 8:3 Szczegóły