Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TG SOKÓŁ II Brwinów
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
510 197 220
E-mail:
t.g.sokol_brwinow@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Żwirowa 16, 05-840 Brwinów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Piegat
510 197 220
t.g.sokol_brwinow@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 32 133:53
2. KTS II Kozienice 16 24 116:86
3. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 24 117:80
4. ISKRA Kotuń 16 18 108:88
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 16 94:96
6. ULKS TENIS Węgrów 16 15 99:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 16 17 103:95
2. ULKS Kazanów 16 16 98:91
3. UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 16 12 84:107
4. SKS 40 II Warszawa 16 11 84:108
5. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 4 60:123
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 3 55:126

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04245 Piotr Piegat Polska 09.02.1977 21 14 63:42
04243 Łukasz Zaręba Polska 05.10.1988 21 4 63:12
04242 Agata Grabowska Polska 10.12.1989 16 14 48:42
04252 Jerzy Kiełbik Polska 12.02.1957 13 12 39:36
04244 Arkadiusz Postek Polska 27.01.1992 12 11 36:33
04246 Wojciech Folwarski Polska 27.10.1964 5 3 15:9
04247 Andrzej Piotrowski Polska 28.02.1972 5 8 15:24
04248 Jakub Benzef Polska 30.09.1996 5 1 15:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-22
g. 11:00
006
4LMB 1
TG SOKÓŁ II Brwinów SKS 40 II Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
011
4LMB 2
KTS II Kozienice TG SOKÓŁ II Brwinów 8:5 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
016
4LMB 3
TG SOKÓŁ II Brwinów SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
021
4LMB 4
MKS POGOŃ II Siedlce TG SOKÓŁ II Brwinów 2:8 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
026
4LMB 5
TG SOKÓŁ II Brwinów ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
031
4LMB 6
ULKS Kazanów TG SOKÓŁ II Brwinów 5:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
040
4LMB 7
TG SOKÓŁ II Brwinów TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:6 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
047
4LMB 8
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce TG SOKÓŁ II Brwinów 2:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
053
4LMB 9
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS RETURN Piaseczno 6:8 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
060
4LMB 10
ISKRA Kotuń TG SOKÓŁ II Brwinów 6:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
066
4LMB 11
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-03-04
g. 16:00
003
4LMB 12
TOPSPIN Konstancin Jeziorna TG SOKÓŁ II Brwinów 3:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
009
4LMB 13
ULKS TENIS Węgrów TG SOKÓŁ II Brwinów 6:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
014
4LMB 14
TG SOKÓŁ II Brwinów KTS II Kozienice 5:8 Szczegóły
2018-04-22
g. 17:00
019
4LMB 15
UKS RETURN Piaseczno TG SOKÓŁ II Brwinów 8:5 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
027
4LMB 16
TG SOKÓŁ II Brwinów ISKRA Kotuń 8:4 Szczegóły