Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
j.adamkiewicz@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół Nr 115
ul. Króla Maciusia 5, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Adam Szatecki
600 734 034
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 14 25 116:39
2. GLKS Nadarzyn 14 21 92:62
3. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 14 19 93:75
4. ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 14 18 93:76

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 18 24 124:94
2. UKS I Sanniki 18 22 113:103
3. ULKS I Kazanów 18 18 110:95
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 16 90:120
5. GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 18 11 98:128
6. UKS LUPUS I Kabaty 18 11 86:128
7. MKS POGOŃ II Siedlce 18 11 89:122
8. SKS 40 II Warszawa 18 4 80:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08101 Michał Kwaśniewski Polska 02.05.1992 20 11 60:33
08106 Jakub Miszkurka Polska 06.02.2001 15 12 45:36
08099 Maciej Kubik Polska 10.02.2003 12 8 36:24
08084 Krzysztof Czuryłowicz Polska 16.10.1985 12 19 36:57
08111 Mikołaj Szaliński Polska 25.11.2000 8 5 24:15
08120 Michał Zakrzewski Polska 07.11.1977 1 1 3:3
08116 Rafał Sztuka Polska 10.04.1998 0 1 0:3
08080 Jarosław Adamkiewicz Polska 26.12.1964 0 2 0:6
08112 Adam Szatecki Polska 01.07.1971 0 0 0:0
08091 Łukasz Jamorski Polska 29.10.2000 0 5 0:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-15
g. 18:00
006
3LM 1
ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 3:8 Szczegóły
2015-10-22
g. 18:30
012
3LM 2
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa UKS LUPUS I Kabaty 8:4 Szczegóły
2015-11-11
g. 16:00
017
3LM 3
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 8:4 Szczegóły
2015-11-08
g. 18:00
022
3LM 4
GLKS Nadarzyn SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 0:10 Szczegóły
2015-11-19
g. 18:30
027
3LM 5
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 8:5 Szczegóły
2015-12-02
g. 18:00
032
3LM 6
SKS 40 II Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 3:8 Szczegóły
2015-12-07
g. 18:30
037
3LM 7
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 4:8 Szczegóły
2016-01-08
g. 18:30
046
3LM 8
MKS POGOŃ II Siedlce SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
052
3LM 9
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 7:7 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
059
3LM 10
UKS I Sanniki SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 6:8 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
065
3LM 11
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa ULKS I Kazanów 8:3 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
002
3LM 12
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2016-03-13
g. 14:00
003
3LM 13
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa GLKS Nadarzyn 1:9 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00
005
3LM 14
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 9:1 Szczegóły