Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SKS 40 II Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół Nr 68
ul. Hoża 11/15, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Adam Marchewka
513 256 097
adam@arinfor.waw.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 14 25 116:39
2. GLKS Nadarzyn 14 21 92:62
3. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 14 19 93:75
4. ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 14 18 93:76

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 18 24 124:94
2. UKS I Sanniki 18 22 113:103
3. ULKS I Kazanów 18 18 110:95
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 16 90:120
5. GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 18 11 98:128
6. UKS LUPUS I Kabaty 18 11 86:128
7. MKS POGOŃ II Siedlce 18 11 89:122
8. SKS 40 II Warszawa 18 4 80:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08242 Olaf Pieczynin Polska 26.05.1995 23 12 69:36
08245 Wojciech Zieliński Polska 03.06.1980 20 22 60:66
08244 Michał Tokarski Polska 08.02.1990 19 23 57:69
08246 Adrianna Szulc Polska 25.07.1990 5 10 15:30
08243 Piotr Pluta Polska 09.02.1987 4 12 12:36
08241 Grzegorz Sitarek Polska 23.06.1995 2 1 6:3
08237 Krzysztof Borkowicz Polska 04.11.1992 1 1 3:3
08239 Adam Marchewka Polska 04.10.1967 1 17 3:51
08249 Mateusz Szczepański Polska 31.03.2004 0 5 0:15
08248 Ewelina Tkaczyk Polska 04.10.1991 0 3 0:9
08247 Sylwia Składanek Polska 09.11.1992 0 0 0:0
08236 Paweł Barnaś Polska 02.02.1979 0 0 0:0
08238 Andrzej Sas Polska 12.02.1989 0 0 0:0
08240 Sebastian Bąk Polska 22.01.1993 0 5 0:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-04
g. 11:00
002
3LM 1
MKS POGOŃ II Siedlce SKS 40 II Warszawa 8:6 Szczegóły
2015-10-18
g. 16:00
008
3LM 2
SKS 40 II Warszawa MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 0:10 Szczegóły
2015-11-11
g. 11:00
014
3LM 3
UKS I Sanniki SKS 40 II Warszawa 8:2 Szczegóły
2015-11-08
g. 16:00
020
3LM 4
SKS 40 II Warszawa ULKS I Kazanów 6:8 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
026
3LM 5
ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie SKS 40 II Warszawa 8:3 Szczegóły
2015-12-02
g. 18:00
032
3LM 6
SKS 40 II Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 3:8 Szczegóły
2015-12-09
g. 19:00
038
3LM 7
KS SPÓJNIA III Warszawa SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2015-12-19
g. 16:00
044
3LM 8
SKS 40 II Warszawa GLKS Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2015-12-12
g. 16:00
049
3LM 9
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
056
3LM 10
UKS LUPUS I Kabaty SKS 40 II Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-01-23
g. 16:00
061
3LM 11
SKS 40 II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 5:8 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
007
3LM 12
MLUKS NADWIŚLANIN I Płock SKS 40 II Warszawa 8:6 Szczegóły
2016-03-13
g. 16:00
012
3LM 13
SKS 40 II Warszawa UKS I Sanniki 6:8 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00
017
3LM 14
ULKS I Kazanów SKS 40 II Warszawa 8:3 Szczegóły
2016-04-10
g. 16:00
022
3LM 15
SKS 40 II Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 2:8 Szczegóły
2016-05-08
g. 16:00
025
3LM 16
SKS 40 II Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 7:7 Szczegóły
2016-05-22
g. 16:00
030
3LM 17
SKS 40 II Warszawa UKS LUPUS I Kabaty 6:8 Szczegóły
2016-05-29
g. 16:00
034
3LM 18
SKS 40 II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 1:9 Szczegóły