Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Gimnazjum, al. Jana Pawła II Nr 16
09-530 Gąbin
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Buła
666 817 888
michal.bula@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 14 25 116:39
2. GLKS Nadarzyn 14 21 92:62
3. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 14 19 93:75
4. ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 14 18 93:76

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 18 24 124:94
2. UKS I Sanniki 18 22 113:103
3. ULKS I Kazanów 18 18 110:95
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 16 90:120
5. GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 18 11 98:128
6. UKS LUPUS I Kabaty 18 11 86:128
7. MKS POGOŃ II Siedlce 18 11 89:122
8. SKS 40 II Warszawa 18 4 80:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2015/2016

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07681 Robert Wojnarski Polska 10.04.1973 27 5 81:15
07679 Andrzej Wawrzyniak Polska 30.11.1980 24 9 72:27
07683 Michał Buła Polska 03.05.1985 17 6 51:18
07678 Tomasz Kowalczyk Polska 02.06.1973 16 13 48:39
07680 Dmitrij Fareitarau Białoruś 22.07.1975 8 1 24:3
07698 Adam Garstka Polska 08.05.2003 0 0 0:0
07695 Kuba Zaleski Polska 25.05.2003 0 0 0:0
07690 Grzegorz Brochocki Polska 25.05.1970 0 0 0:0
07696 Karol Olesiński Polska 20.03.2002 0 0 0:0
07701 Piotr Garstka Polska 29.11.2000 0 0 0:0
07702 Krzysztof Stępniak Polska 05.09.1986 0 0 0:0
07694 Adam Zaleski Polska 02.12.2001 0 0 0:0
07700 Zuzanna Robak Polska 28.03.2003 0 0 0:0
07699 Mikołaj Robak Polska 17.11.2000 0 0 0:0
07689 Piotr Lendzion Polska 19.04.1973 0 0 0:0
07685 Piotr Buła Polska 24.10.1975 0 0 0:0
07684 Marcin Buła Polska 03.05.1985 0 0 0:0
07682 Mikołaj Krzewicki Polska 17.10.1996 0 1 0:3
07686 Przemysław Żabka Polska 06.09.1978 0 0 0:0
07687 Sławomir Zasiewski Polska 29.05.1984 0 0 0:0
07692 Mariusz Robak Polska 13.01.1973 0 0 0:0
07691 Michał Puternicki Polska 21.07.1979 0 0 0:0
07688 Rafał Kiełbasa Polska 14.10.1991 0 0 0:0
07693 Jan Zaleski Polska 24.10.1974 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-04
g. 11:00
003
3LM 1
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 9:1 Szczegóły
2015-10-18
g. 16:00
008
3LM 2
SKS 40 II Warszawa MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 0:10 Szczegóły
2015-11-07
g. 18:00
013
3LM 3
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 8:3 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
024
3LM 4
MKS POGOŃ II Siedlce MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 4:8 Szczegóły
2015-11-15
g. 16:00
030
3LM 5
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin UKS LUPUS I Kabaty 9:1 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
036
3LM 6
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin UKS I Sanniki 9:1 Szczegóły
2015-12-12
g. 11:00
041
3LM 7
ULKS I Kazanów MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 3:8 Szczegóły
2015-12-13
g. 16:00
047
3LM 8
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 8:5 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
052
3LM 9
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 7:7 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
058
3LM 10
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin KS SPÓJNIA III Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
063
3LM 11
GLKS Nadarzyn MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 2:8 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
001
3LM 12
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin GLKS Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
004
3LM 13
ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 3:8 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00
005
3LM 14
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 9:1 Szczegóły