Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS ALFA II Gostynin
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
505 495 164
E-mail:
Ruteks@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Bema 23, 09-500 Gostynin (Szkoła Podstawowa Nr 3)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Arkadiusz Rutowski
505 495 164
Ruteks@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 30 131:38
2. ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 16 30 127:40
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 21 100:92
4. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 96:95
5. ULKS VIS Wiskitki II 16 15 97:91
6. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 15 89:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS MOSiR BASKET Sochaczew 16 15 102:100
2. KS SOKÓŁ II Serock 16 12* 86:110
3. MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 16 12 94:113
4. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 9 78:116
5. UKS ALFA II Gostynin 16 7 74:116
6. UKS III Sanniki 16 6 58:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużę KS SOKÓŁ II Serock karę dwóch ujemnych punktów.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05992 Kacper Farys Polska 06.11.2003 21 13 63:39
05995 Radosław Nowicki Polska 10.10.2002 19 17 56:50
05997 Patryk Szpejnowski Polska 08.12.2002 12 21 35:63
06002 Bartłomiej Kapturowski Polska 26.01.2003 5 19 14:56
05993 Jędrzej Gawin Polska 29.04.2000 3 11 9:33
05999 Maja Pawłowska Polska 07.04.2004 1 7 3:21
06001 Jakub Figiel Polska 30.11.-0001 1 7 3:21
06004 Bartosz Naczmański Polska 25.01.2005 0 0 0:0
06003 Bartosz Brzozowski Polska 06.05.2003 0 2 0:6
06006 Lidia Durmaj Polska 19.05.1996 0 0 0:0
06009 Aleks Stasiński Polska 04.10.2005 0 0 0:0
06008 Oliwier Urbański Polska 12.08.2005 0 0 0:0
06007 Tomasz Kowalczyk Polska 02.06.1973 0 0 0:0
06005 Filip Karwowski Polska 10.04.2006 0 0 0:0
05998 Małgorzata Miścierewicz Polska 03.08.2002 0 0 0:0
05990 Hubert Falkowski Polska 29.06.1992 0 0 0:0
05989 Janusz Gorczyca Polska 05.11.1963 0 0 0:0
05991 Szymon Marciniak Polska 22.05.2001 0 0 0:0
05994 Jacek Obszyński Polska 11.07.2002 0 0 0:0
05988 Arkadiusz Rutowski Polska 30.06.1968 0 0 0:0
05996 Adrian Przybyła Polska 03.08.2002 0 0 0:0
06000 Michał Reńda Polska 03.03.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-01
g. 16:00
001
5LMA 1
GKS FALA Nowy Duninów UKS ALFA II Gostynin 8:3 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
011
5LMA 2
UKS ALFA II Gostynin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
014
5LMA 3
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock UKS ALFA II Gostynin 8:3 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
022
5LMA 4
UKS ALFA II Gostynin UKS III Sanniki 7:7 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
027
5LMA 5
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie UKS ALFA II Gostynin 9:1 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
033
5LMA 6
UKS ALFA II Gostynin KS SOKÓŁ II Serock 6:8 Szczegóły
2016-12-09
g. 20:00
040
5LMA 7
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS ALFA II Gostynin 8:5 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
044
5LMA 8
UKS ALFA II Gostynin KS SPÓJNIA IV Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
053
5LMA 9
ULKS VIS Wiskitki II UKS ALFA II Gostynin 8:5 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
055
5LMA 10
UKS ALFA II Gostynin UKS MOSiR BASKET Sochaczew 4:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
078
5LMA 13
UKS ALFA II Gostynin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 2:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
004
5LMA 14
UKS MOSiR BASKET Sochaczew UKS ALFA II Gostynin 5:8 Szczegóły
2017-03-28
g. 18:30
012
5LMA 15
UKS ALFA II Gostynin MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 6:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
018
5LMA 16
UKS III Sanniki UKS ALFA II Gostynin 1:9 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00
024
5LMA 17
KS SOKÓŁ II Serock UKS ALFA II Gostynin 8:4 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
029
5LMA 18
UKS ALFA II Gostynin MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:4 Szczegóły