Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS III Sanniki
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
024 277 60 18
E-mail:
spsanniki@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Warszawska 183, 09-540 Sanniki (Szkoła Podstawowa)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Ryszard Ciszewski
603 295 439
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 30 131:38
2. ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 16 30 127:40
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 21 100:92
4. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 96:95
5. ULKS VIS Wiskitki II 16 15 97:91
6. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 15 89:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS MOSiR BASKET Sochaczew 16 15 102:100
2. KS SOKÓŁ II Serock 16 12* 86:110
3. MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 16 12 94:113
4. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 9 78:116
5. UKS ALFA II Gostynin 16 7 74:116
6. UKS III Sanniki 16 6 58:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużę KS SOKÓŁ II Serock karę dwóch ujemnych punktów.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03586 Dawid Białecki Polska 14.01.1991 14 7 40:21
03592 Krystian Białecki Polska 04.08.1998 8 16 24:48
03602 Andrzej Makowski Polska 23.10.1974 6 1 17:3
03589 Henryk Podsiadły Polska 01.09.1943 5 4 15:12
03600 Dariusz Jaros Polska 09.12.1975 5 1 14:3
03594 Hubert Bąbrych Polska 10.01.2001 4 17 12:51
03593 Marcin Dymek Polska 13.08.1989 3 8 9:23
03603 Adrian Tomasik Polska 06.05.2000 3 16 9:47
03599 Fabian Piątkowski Polska 24.07.2005 2 22 6:64
03598 Ryszard Ciszewski Polska 03.12.1948 1 4 3:12
03601 Andrzej Pluta Polska 14.04.1966 0 3 0:9
05690 Radosław Borkowski Polska 12.11.1984 0 2 0:6
03604 Piotr Maruszak Polska 26.06.1995 0 0 0:0
00298 Tomasz Kurtyka Polska 28.07.1995 0 0 0:0
03596 Kamil Robak Polska 31.10.2005 0 0 0:0
03588 Paweł Piątkowski Polska 19.10.1976 0 0 0:0
03587 Amadeusz Domański Polska 04.09.1994 0 0 0:0
03590 Mateusz Porębski Polska 04.05.1993 0 1 0:3
03591 Nikodem Sadowski Polska 11.07.1989 0 0 0:0
03595 Jakub Domański Polska 13.02.1986 0 0 0:0
03597 Karolina Komosińska Polska 26.06.1995 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-01
g. 13:00
004
5LMA 1
UKS III Sanniki ULKS VIS Wiskitki II 2:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
009
5LMA 2
UKS MOSiR BASKET Sochaczew UKS III Sanniki 8:2 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
022
5LMA 4
UKS ALFA II Gostynin UKS III Sanniki 7:7 Szczegóły
2016-11-10
g. 18:00
026
5LMA 5
UKS III Sanniki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 1:9 Szczegóły
2016-11-26
g. 15:00
035
5LMA 6
GKS FALA Nowy Duninów UKS III Sanniki 8:3 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
037
5LMA 7
UKS III Sanniki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
048
5LMA 8
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock UKS III Sanniki 6:8 Szczegóły
2017-01-06
g. 11:00
060
5LMA 10
UKS III Sanniki ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00
061
5LMA 11
KS SOKÓŁ II Serock UKS III Sanniki 8:4 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
071
5LMA 12
UKS III Sanniki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 4:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
074
5LMA 13
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS III Sanniki 9:1 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
005
5LMA 14
UKS III Sanniki KS SOKÓŁ II Serock 8:4 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
010
5LMA 15
UKS III Sanniki UKS MOSiR BASKET Sochaczew 1:9 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
018
5LMA 16
UKS III Sanniki UKS ALFA II Gostynin 1:9 Szczegóły
2017-05-12
g. 20:00
023
5LMA 17
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS III Sanniki 8:5 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
030
5LMA 18
UKS III Sanniki MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 7:7 Szczegóły