Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 729 906
E-mail:
biuro@bogoriagrodzisk.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Kilińskiego 8a, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Grześlak
602 729 906
biuro@bogoriagrodzisk.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05695 Przemysław Sałaciński Polska 09.05.1992 24 0 72:0
03342 Michał Gawlas Polska 02.01.2005 20 2 58:6
03343 Patryk Pyśk Polska 08.12.2003 19 5 55:15
00612 Bartłomiej Skórko Polska 31.05.2005 14 6 42:18
03344 Miłosz Redzimski Polska 10.09.2006 2 0 6:0
06285 Adam Smoter Polska 07.10.2008 1 1 3:3
05685 Jacek Mitas Polska 23.09.2005 1 1 3:3
06283 Iwo Kulik Polska 27.08.2009 0 0 0:0
06280 Jakub Dobosz Polska 25.04.2010 0 0 0:0
06286 Marcin Zieliński Polska 28.07.2005 0 0 0:0
05686 Aleks Pakuła Polska 30.12.2009 0 0 0:0
06284 Kamil Sadowski Polska 27.02.2007 0 0 0:0
06281 Tomasz Fabisiak Polska 14.03.2009 0 0 0:0
05682 Mikołaj Giereło Polska 05.07.2005 0 0 0:0
05688 Krzysztof Stąporek Polska 25.06.2006 0 0 0:0
05696 Jacek Szachnowski Polska 31.12.1977 0 0 0:0
05687 Adam Stąporek Polska 29.09.2003 0 0 0:0
05683 Jakub Lis Polska 08.10.2003 0 0 0:0
05694 Adrian Majchrzak Polska 08.11.1999 0 0 0:0
05692 Zbigniew Grześlak Polska 13.09.1985 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-04
g. 11:00
012
2LM 2
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS VICTORIA Płock 8:2 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2021-06-06
g. 11:00
013
2LM 3
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 0:10 Szczegóły
SG:
2020-11-15
g. 16:30
023
2LM 4
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin 9:1 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2020-12-19
g. 11:00
026
2LM 5
MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 3:7 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2020-11-19
g. 19:00
034
2LM 6
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2020-11-22
g. 11:00
039
2LM 7
TĘCZA Budki Piaseckie KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
SG:
2020-11-29
g. 11:00
045
2LM 8
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2020-12-06
g. 11:00
052
2LM 9
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
SG: Marcin Rozner
2020-12-20
g. 11:00
056
2LM 10
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS RETURN Piaseczno 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2021-02-21
g. 11:00
065
2LM 11
PONGORI IKRTS Józefów KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 4:6 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2021-03-13
g. 11:00
067
2LM 12
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS LUPUS KABATY Warszawa 9:1 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2021-06-06
g. 15:30
078
2LM 13
OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
SG: