Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
512 683 967
E-mail:
michal.ogrodniczak@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Żołnierska 14, 10-720 Olsztyn
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Ogrodniczak
512 683 967
michal.ogrodniczak@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05067 Kamil Urbanowicz Polska 27.07.1999 16 8 48:24
05056 Cezary Bossowski Polska 11.11.1995 13 11 34:32
05058 Tomasz Golian Polska 26.07.1985 12 6 32:16
05063 Michał Ogrodniczak Polska 04.05.1990 6 16 18:48
05074 Adam Stachowiak Polska 11.08.2011 0 4 0:12
05075 Kajetan Stachowiak Polska 03.12.2009 0 2 0:6
05068 Michał Dębowski Polska 28.11.2007 0 0 0:0
05071 Andrzej Korzeniewski Polska 08.04.2009 0 2 0:6
05076 Paweł Wasilewski Polska 31.03.2004 0 0 0:0
05064 Georgij Rubinstejn Rosja 06.05.1970 0 0 0:0
05060 Jacek Karcz Polska 02.02.1990 0 0 0:0
05069 Tadeusz Dzięcioł Polska 14.05.2008 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-06-06
g. 15:30
002
2LM 1
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn UKS LUPUS KABATY Warszawa 6:4 Szczegóły
SG:
2020-11-07
g. 11:00
011
2LM 2
OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 4:6 Szczegóły
SG:
2021-06-06
g. 11:00
013
2LM 3
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 0:10 Szczegóły
SG:
2020-11-08
g. 16:00
024
2LM 4
UKS VICTORIA Płock KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 2:8 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2020-11-11
g. 11:00
036
2LM 6
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin 5:5 Szczegóły
SG:
2020-12-13
g. 11:30
037
2LM 7
MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 7:3 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2020-11-29
g. 11:00
047
2LM 8
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS SPÓJNIA Warszawa 5:5 Szczegóły
SG:
2020-12-06
g. 11:00
050
2LM 9
TĘCZA Budki Piaseckie KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 3:7 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2020-12-20
g. 11:00
058
2LM 10
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 4:6 Szczegóły
SG:
2021-02-28
g. 12:00
063
2LM 11
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 6:4 Szczegóły
SG: Marcin Rozner
2021-03-13
g. 11:00
069
2LM 12
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn UKS RETURN Piaseczno 6:4 Szczegóły
SG:
2021-06-13
g. 11:00
076
2LM 13
PONGORI IKRTS Józefów KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Siry