Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
697 523 206
E-mail:
z.pietkiewicz@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
OSiR ul. Bartoszycka 24, 11-100 Lidzbark
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marcin Kubic
697 523 206
z.pietkiewicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03531 Artur Gromek Polska 23.11.2007 11 13 31:35
03557 Marcin Kubic Polska 29.05.1996 10 14 26:36
03561 Filip Pawelec Polska 29.08.1999 10 14 25:41
03528 Dawid Chilicki Polska 28.01.2006 7 13 20:32
03540 Oleg Stefanowicz Polska 11.10.2009 1 3 3:7
03548 Maciej Zajul Polska 14.04.2008 0 0 0:0
03529 Alan Cyps Albo Zyps Polska 13.11.2007 0 0 0:0
03547 Szymon Woźniak Polska 12.05.2003 0 0 0:0
09837 Szymon Szewczyk Polska 05.12.1997 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-11-21
g. 15:00
001
2LM 1
UKS VICTORIA Płock OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński 6:4 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2020-11-07
g. 11:00
011
2LM 2
OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 4:6 Szczegóły
SG:
2020-11-14
g. 15:00
014
2LM 3
ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński 6:4 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2020-12-05
g. 11:00
022
2LM 4
OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn 2:8 Szczegóły
SG:
2020-11-08
g. 11:00
027
2LM 5
KS SPÓJNIA Warszawa OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński 5:5 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2020-11-13
g. 18:00
033
2LM 6
OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński TĘCZA Budki Piaseckie 6:4 Szczegóły
SG:
2020-11-22
g. 16:00
040
2LM 7
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński 7:3 Szczegóły
SG:
2020-12-05
g. 15:00
044
2LM 8
OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 9:1 Szczegóły
SG:
2020-12-06
g. 17:00
053
2LM 9
UKS RETURN Piaseczno OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński 7:3 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2020-12-19
g. 11:00
055
2LM 10
OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński PONGORI IKRTS Józefów 1:9 Szczegóły
SG:
2021-06-06
g. 11:00
066
2LM 11
UKS LUPUS KABATY Warszawa OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński 3:7 Szczegóły
SG:
2021-06-06
g. 15:30
078
2LM 13
OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
SG: