Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS LUPUS KABATY Warszawa
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
503 732 591
E-mail:
kontakt@lupuskabaty.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Szkół Fundacji PRIMUS ul. Zoltana Balo 1, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Miłosz Paczkiewicz
503 732 591
kontakt@lupuskabaty.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06991 Wojciech Grabarski Polska 26.08.2004 5 13 14:38
06979 Miłosz Pączkiewicz Polska 27.08.1994 3 18 9:52
06976 Michał Kiełbik Polska 02.04.1984 2 16 6:48
06990 Szymon Grabarski Polska 26.08.2004 1 12 3:36
06977 Konrad Kubik Polska 08.08.1978 1 19 3:57
06980 Barbara Płaskonka Polska 19.10.1998 0 0 0:0
06996 Aleksandra Wójcik Polska 30.04.2003 0 0 0:0
06975 Marek Iwaniuk Polska 01.05.2001 0 0 0:0
06992 Mateusz Jasiński Polska 07.02.2007 0 0 0:0
06981 Dariusz Radej Polska 03.10.1968 0 0 0:0
06988 Jan Bodasiński Polska 28.07.2006 0 0 0:0
06982 Krzysztof Sołtysiak Polska 31.03.1979 0 0 0:0
06985 Krzysztof Zalewski Polska 14.04.1975 0 0 0:0
06978 Marcin Kubik Polska 30.07.1976 0 6 0:18
06984 Paweł Wolff Polska 28.05.1987 0 0 0:0
06974 Michał Gaszyński Polska 03.02.2000 0 0 0:0
06973 Aleksandra Bogacka Polska 24.05.2001 0 0 0:0
06983 Artur Stanisz Polska 22.10.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-06-06
g. 15:30
002
2LM 1
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn UKS LUPUS KABATY Warszawa 6:4 Szczegóły
SG:
2020-10-04
g. 16:00
010
2LM 2
UKS LUPUS KABATY Warszawa ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin 2:8 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2020-10-18
g. 13:30
015
2LM 3
MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn UKS LUPUS KABATY Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2020-11-06
g. 19:00
021
2LM 4
UKS LUPUS KABATY Warszawa KS SPÓJNIA Warszawa 0:10 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2020-12-13
g. 17:00
028
2LM 5
TĘCZA Budki Piaseckie UKS LUPUS KABATY Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2020-12-18
g. 19:00
032
2LM 6
UKS LUPUS KABATY Warszawa KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 0:10 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2020-11-22
g. 10:00
041
2LM 7
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin UKS LUPUS KABATY Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2020-11-29
g. 11:00
043
2LM 8
UKS LUPUS KABATY Warszawa UKS RETURN Piaseczno 0:10 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2020-12-05
g. 12:00
054
2LM 9
PONGORI IKRTS Józefów UKS LUPUS KABATY Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2021-06-06
g. 11:00
066
2LM 11
UKS LUPUS KABATY Warszawa OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński 3:7 Szczegóły
SG:
2021-03-13
g. 11:00
067
2LM 12
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS LUPUS KABATY Warszawa 9:1 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2021-06-13
g. 11:00
077
2LM 13
UKS LUPUS KABATY Warszawa UKS VICTORIA Płock 0:10 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski