Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
606 240 422
E-mail:
m.kusinski71@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa: ul. Żółwińska 41, 05-830 Nadarzyn
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Kozłowski
606 240 422
m.kusinski71@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Sitarskich 4, 05-830 Nadarzyn
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07797 Maciej Kotarski Polska 08.09.1998 4 2 12:4
07803 Karol Matyjek Polska 17.08.2004 3 1 9:3
07798 Patryk Bożek Polska 08.06.1999 3 3 9:9
07796 Mikołaj Kamiński Polska 09.01.1995 3 1 9:3
07799 Jakub Warpas Polska 19.07.1993 2 2 6:6
07805 Michał Odolczyk Polska 24.05.1989 0 0 0:0
07785 Fabian Sprzączak Polska 13.05.2009 0 0 0:0
07777 Dawid Budzich Polska 23.04.2007 0 0 0:0
07806 Nhat Nam Nguyen Wietnam 15.02.1982 0 0 0:0
07802 Marek Kucharski Polska 21.12.1979 0 0 0:0
07800 Natalia Bąk Polska 24.03.1989 0 0 0:0
07801 Marek Kozłowski Polska 06.01.1988 0 0 0:0
07804 Dariusz Budzich Polska 16.02.1977 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 11:00
004
2LM 1
MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn UKS RETURN Piaseczno 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2020-10-17
g. 12:00
009
2LM 2
PONGORI IKRTS Józefów MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2020-10-18
g. 13:30
015
2LM 3
MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn UKS LUPUS KABATY Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2020-12-05
g. 11:00
022
2LM 4
OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn -:- Szczegóły
SG:
0000-00-00
g. 00:00
026
2LM 5
MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2020-11-28
g. 16:00
035
2LM 6
UKS VICTORIA Płock MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn -:- Szczegóły
SG: Maria Adamska
0000-00-00
g. 00:00
037
2LM 7
MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2020-11-29
g. 11:00
048
2LM 8
ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn -:- Szczegóły
SG:
2020-12-20
g. 11:00
060
2LM 10
MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn KS SPÓJNIA Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2021-01-10
g. 11:00
061
2LM 11
TĘCZA Budki Piaseckie MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn -:- Szczegóły
SG:
2021-01-16
g. 11:00
071
2LM 12
MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2021-02-07
g. 11:00
074
2LM 13
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn -:- Szczegóły
SG: