Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
519 513 548
E-mail:
andrzej.wawrzyniak.aw@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Gąbinie
Aleja Jana Pawła II 16, 09-530 Gąbin
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Wawrzyniak
519 513 548
andrzej.wawrzyniak.aw@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Słubicach
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06935 Jacek Barbachowski Polska 18.10.1998 13 11 39:33
06945 Andrzej Wawrzyniak Polska 30.11.1980 13 8 38:23
06933 Sebastian Musiał Polska 27.01.2000 6 13 18:39
06946 Robert Wojnarski Polska 10.04.1973 4 15 12:44
06938 Michał Buła Polska 03.05.1985 4 9 12:26
06934 Piotr Szepiećko Polska 23.04.1998 0 0 0:0
06948 Jan Zaleski Polska 24.10.1974 0 0 0:0
06949 Sławomir Zasiewski Polska 29.05.1984 0 0 0:0
06947 Adam Zaleski Polska 02.12.2001 0 0 0:0
06943 Mariusz Robak Polska 13.01.1973 0 0 0:0
06937 Marcin Buła Polska 03.05.1985 0 0 0:0
06936 Grzegorz Brochocki Polska 25.05.1970 0 0 0:0
06939 Łukasz Chodkowski Polska 26.12.1980 0 0 0:0
06940 Rafał Jaśpiński Polska 29.04.1984 0 0 0:0
06942 Michał Puternicki Polska 21.07.1979 0 0 0:0
06941 Mikołaj Krzewicki Polska 17.10.1996 0 0 0:0
06944 Krzysztof Stępniak Polska 05.09.1986 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 11:00
005
2LM 1
KS SPÓJNIA Warszawa MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 5:5 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2020-10-04
g. 11:00
007
2LM 2
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin TĘCZA Budki Piaseckie 3:7 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2020-11-14
g. 16:00
018
2LM 3
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 8:2 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2020-11-08
g. 11:00
030
2LM 5
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin UKS RETURN Piaseczno 6:4 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2020-11-11
g. 11:00
031
2LM 6
PONGORI IKRTS Józefów MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 6:4 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2020-11-22
g. 10:00
041
2LM 7
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin UKS LUPUS KABATY Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2020-12-05
g. 15:00
044
2LM 8
OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 9:1 Szczegóły
SG:
2020-12-06
g. 11:00
052
2LM 9
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
SG: Marcin Rozner
2020-12-20
g. 11:00
057
2LM 10
UKS VICTORIA Płock MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 8:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2021-02-28
g. 12:00
063
2LM 11
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 6:4 Szczegóły
SG: Marcin Rozner
2021-03-13
g. 12:00
070
2LM 12
ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 7:3 Szczegóły
SG:
2021-03-06
g. 12:00
074
2LM 13
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Michał Pawlak