Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 30 131:38
2. ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 16 30 127:40
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 21 100:92
4. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 96:95
5. ULKS VIS Wiskitki II 16 15 97:91
6. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 15 89:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS MOSiR BASKET Sochaczew 16 15 102:100
2. KS SOKÓŁ II Serock 16 12* 86:110
3. MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 16 12 94:113
4. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 9 78:116
5. UKS ALFA II Gostynin 16 7 74:116
6. UKS III Sanniki 16 6 58:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużę KS SOKÓŁ II Serock karę dwóch ujemnych punktów.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-01
g. 16:00
001
5LMA 1
GKS FALA Nowy Duninów UKS ALFA II Gostynin 8:3 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
003
5LMA 1
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock UKS MOSiR BASKET Sochaczew 7:7 Szczegóły
2016-10-01
g. 13:00
004
5LMA 1
UKS III Sanniki ULKS VIS Wiskitki II 2:8 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
005
5LMA 1
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:4 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
006
5LMA 1
KS SOKÓŁ II Serock MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 7:7 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
007
5LMA 2
KS SPÓJNIA IV Warszawa KS SOKÓŁ II Serock 8:4 Szczegóły
2016-10-29
g. 11:00
008
5LMA 2
ULKS VIS Wiskitki II ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
009
5LMA 2
UKS MOSiR BASKET Sochaczew UKS III Sanniki 8:2 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
011
5LMA 2
UKS ALFA II Gostynin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2016-10-12
g. 18:00
012
5LMA 2
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo GKS FALA Nowy Duninów 7:7 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
013
5LMA 3
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 9:1 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
014
5LMA 3
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock UKS ALFA II Gostynin 8:3 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
016
5LMA 3
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie UKS MOSiR BASKET Sochaczew 8:3 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
W: negatywna
017
5LMA 3
KS SOKÓŁ II Serock ULKS VIS Wiskitki II 0:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
018
5LMA 3
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin KS SPÓJNIA IV Warszawa 2:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
019
5LMA 4
ULKS VIS Wiskitki II MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:4 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
020
5LMA 4
UKS MOSiR BASKET Sochaczew KS SOKÓŁ II Serock 7:7 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
022
5LMA 4
UKS ALFA II Gostynin UKS III Sanniki 7:7 Szczegóły
2016-11-03
g. 18:00
023
5LMA 4
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 7:7 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
024
5LMA 4
GKS FALA Nowy Duninów UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2016-11-24
g. 20:00
025
5LMA 5
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock GKS FALA Nowy Duninów 6:8 Szczegóły
2016-11-10
g. 18:00
026
5LMA 5
UKS III Sanniki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 1:9 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
027
5LMA 5
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie UKS ALFA II Gostynin 9:1 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
029
5LMA 5
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS MOSiR BASKET Sochaczew 7:7 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
030
5LMA 5
KS SPÓJNIA IV Warszawa ULKS VIS Wiskitki II 1:9 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
031
5LMA 6
UKS MOSiR BASKET Sochaczew KS SPÓJNIA IV Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
033
5LMA 6
UKS ALFA II Gostynin KS SOKÓŁ II Serock 6:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
034
5LMA 6
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2016-11-26
g. 15:00
035
5LMA 6
GKS FALA Nowy Duninów UKS III Sanniki 8:3 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
036
5LMA 6
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 8:3 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
037
5LMA 7
UKS III Sanniki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
038
5LMA 7
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie GKS FALA Nowy Duninów 9:1 Szczegóły
2016-12-18
g. 14:00
039
5LMA 7
KS SOKÓŁ II Serock SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 6:8 Szczegóły
2016-12-09
g. 20:00
040
5LMA 7
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS ALFA II Gostynin 8:5 Szczegóły
2016-12-04
g. 18:00
042
5LMA 7
ULKS VIS Wiskitki II UKS MOSiR BASKET Sochaczew 8:5 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
044
5LMA 8
UKS ALFA II Gostynin KS SPÓJNIA IV Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
045
5LMA 8
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:6 Szczegóły
2016-12-10
g. 13:00
W: negatywna
046
5LMA 8
GKS FALA Nowy Duninów KS SOKÓŁ II Serock 10:0 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
047
5LMA 8
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
048
5LMA 8
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock UKS III Sanniki 6:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
049
5LMA 9
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 9:1 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
050
5LMA 9
KS SOKÓŁ II Serock UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
051
5LMA 9
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin GKS FALA Nowy Duninów 3:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
052
5LMA 9
KS SPÓJNIA IV Warszawa SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 7:7 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
053
5LMA 9
ULKS VIS Wiskitki II UKS ALFA II Gostynin 8:5 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
055
5LMA 10
UKS ALFA II Gostynin UKS MOSiR BASKET Sochaczew 4:8 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
056
5LMA 10
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS VIS Wiskitki II 8:5 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
057
5LMA 10
GKS FALA Nowy Duninów KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00
058
5LMA 10
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 9:1 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
059
5LMA 10
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock KS SOKÓŁ II Serock 6:8 Szczegóły
2017-01-06
g. 11:00
060
5LMA 10
UKS III Sanniki ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2017-01-29
g. 11:00
061
5LMA 11
KS SOKÓŁ II Serock UKS III Sanniki 8:4 Szczegóły
2017-01-21
g. 11:00
062
5LMA 11
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 5:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
063
5LMA 11
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
064
5LMA 11
ULKS VIS Wiskitki II GKS FALA Nowy Duninów 6:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
065
5LMA 11
UKS MOSiR BASKET Sochaczew SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 6:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
068
5LMA 12
GKS FALA Nowy Duninów UKS MOSiR BASKET Sochaczew 7:7 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
069
5LMA 12
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ULKS VIS Wiskitki II 8:3 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
070
5LMA 12
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock KS SPÓJNIA IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
071
5LMA 12
UKS III Sanniki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 4:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
072
5LMA 12
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie KS SOKÓŁ II Serock 8:3 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
073
5LMA 13
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
074
5LMA 13
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS III Sanniki 9:1 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
075
5LMA 13
ULKS VIS Wiskitki II MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 8:2 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
076
5LMA 13
UKS MOSiR BASKET Sochaczew UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
078
5LMA 13
UKS ALFA II Gostynin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 2:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
001
5LMA 14
KS SPÓJNIA IV Warszawa ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00
002
5LMA 14
ULKS VIS Wiskitki II UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00
003
5LMA 14
GKS FALA Nowy Duninów SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 4:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
004
5LMA 14
UKS MOSiR BASKET Sochaczew UKS ALFA II Gostynin 5:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
005
5LMA 14
UKS III Sanniki KS SOKÓŁ II Serock 8:4 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
006
5LMA 14
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 7:7 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
007
5LMA 15
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie ULKS VIS Wiskitki II 8:2 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
008
5LMA 15
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
009
5LMA 15
KS SPÓJNIA IV Warszawa GKS FALA Nowy Duninów 8:3 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
010
5LMA 15
UKS III Sanniki UKS MOSiR BASKET Sochaczew 1:9 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
011
5LMA 15
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin KS SOKÓŁ II Serock 2:8 Szczegóły
2017-03-28
g. 18:30
012
5LMA 15
UKS ALFA II Gostynin MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 6:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
013
5LMA 16
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 9:1 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
014
5LMA 16
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki GKS FALA Nowy Duninów 8:3 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
015
5LMA 16
ULKS VIS Wiskitki II KS SPÓJNIA IV Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
016
5LMA 16
UKS MOSiR BASKET Sochaczew MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:4 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
017
5LMA 16
KS SOKÓŁ II Serock MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 8:6 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
018
5LMA 16
UKS III Sanniki UKS ALFA II Gostynin 1:9 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
019
5LMA 17
GKS FALA Nowy Duninów ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2017-04-07
g. 18:00
020
5LMA 17
ULKS VIS Wiskitki II SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 4:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
021
5LMA 17
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-05-10
g. 19:00
022
5LMA 17
UKS MOSiR BASKET Sochaczew MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 6:8 Szczegóły
2017-05-12
g. 20:00
023
5LMA 17
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS III Sanniki 8:5 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00
024
5LMA 17
KS SOKÓŁ II Serock UKS ALFA II Gostynin 8:4 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00
025
5LMA 18
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
026
5LMA 18
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00
027
5LMA 18
GKS FALA Nowy Duninów ULKS VIS Wiskitki II 8:5 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
028
5LMA 18
KS SOKÓŁ II Serock UKS MOSiR BASKET Sochaczew 5:8 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
029
5LMA 18
UKS ALFA II Gostynin MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:4 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
030
5LMA 18
UKS III Sanniki MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 7:7 Szczegóły