Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Kotarski Maciej
(MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn)
12 12 0 100%
2. Kamiński Mikołaj
(MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn)
11 11 0 100%
3. Pyśk Patryk
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
12 11 1 92%
4. Gawlas Michał
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
11 10 1 91%
5. Koziarski Jacek
(UKS VICTORIA Płock)
12 9 3 75%
6. Chojnacki Jakub
(UKS VICTORIA Płock)
12 9 3 75%
7. Szaliński Mikołaj
(ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin)
11 8 3 73%
8. Smoliński Kamil
(PONGORI IKRTS Józefów)
11 8 3 73%
9. Piszczatowski Paweł
(ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin)
12 8 4 67%
10. Urbanowicz Kamil
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
12 8 4 67%
11. Stępiński Piotr
(KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki)
12 8 4 67%
12. Golian Tomasz
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
9 7 2 78%
13. Warpas Jakub
(MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn)
9 7 2 78%
14. Pawlik Mateusz
(PONGORI IKRTS Józefów)
11 7 4 64%
15. Lebrecht Bartosz
(PONGORI IKRTS Józefów)
11 7 4 64%
16. Selerski Mateusz
(TĘCZA Budki Piaseckie)
12 7 5 58%
17. Selerski Damian
(TĘCZA Budki Piaseckie)
12 7 5 58%
18. Wasiak Damian
(KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki)
12 7 5 58%
19. Draczka Daniel
(KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki)
10 6 4 60%
20. Chojnicki Maciej
(UKS RETURN Piaseczno)
11 6 5 55%
21. Należyty Jan
(UKS RETURN Piaseczno)
12 6 6 50%
22. Gromek Artur
(OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński)
12 6 6 50%
23. Sałaciński Przemysław
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
12 6 6 50%
24. Adamiak Jan
(KS SPÓJNIA Warszawa)
12 6 6 50%
25. Kubic Marcin
(OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński)
12 6 6 50%
26. Dubniak Tomasz
(PONGORI IKRTS Józefów)
7 5 2 71%
27. Najwer Robert
(UKS RETURN Piaseczno)
7 5 2 71%
28. Massalski Borys
(UKS RETURN Piaseczno)
9 5 4 56%
29. Sakowicz Mateusz
(KS SPÓJNIA Warszawa)
10 5 5 50%
30. Wojnarski Robert
(MUKS BEINTERACTIVE Gąbin)
10 5 5 50%
31. Cymerman Mateusz
(KS SPÓJNIA Warszawa)
11 5 6 45%
32. Łuczaj Marek
(ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin)
12 5 7 42%
33. Chwojko Marcin
(UKS VICTORIA Płock)
12 5 7 42%
34. Cylwik Bogusław
(ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin)
12 5 7 42%
35. Lipiński Mateusz
(UKS VICTORIA Płock)
12 5 7 42%
36. Buchalski Antoni
(KS SPÓJNIA Warszawa)
12 5 7 42%
37. Bożek Patryk
(MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn)
7 4 3 57%
38. Matyjek Karol
(MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn)
9 4 5 44%
39. Kleczkowski Kamil
(KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki)
10 4 6 40%
40. Skórko Bartłomiej
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
10 4 6 40%
41. Chilicki Dawid
(OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński)
10 4 6 40%
42. Wawrzyniak Andrzej
(MUKS BEINTERACTIVE Gąbin)
11 4 7 36%
43. Pawelec Filip
(OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński)
12 4 8 33%
44. Siedlczyński Maciej
(PONGORI IKRTS Józefów)
4 3 1 75%
45. Szołkowski Bartłomiej
(UKS RETURN Piaseczno)
8 3 5 38%
46. Kiełbik Michał
(UKS LUPUS KABATY Warszawa)
9 3 6 33%
47. Pączkiewicz Miłosz
(UKS LUPUS KABATY Warszawa)
11 3 8 27%
48. Musiał Sebastian
(MUKS BEINTERACTIVE Gąbin)
11 3 8 27%
49. Barbachowski Jacek
(MUKS BEINTERACTIVE Gąbin)
12 3 9 25%
50. Kłosiński Adam
(TĘCZA Budki Piaseckie)
9 2 7 22%
51. Skowroński Dariusz
(TĘCZA Budki Piaseckie)
11 2 9 18%
52. Ogrodniczak Michał
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
11 2 9 18%
53. Bossowski Cezary
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
12 2 10 17%
54. Zaręba Dariusz
(UKS RETURN Piaseczno)
1 1 0 100%
55. Redzimski Miłosz
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
1 1 0 100%
56. Buza Łukasz
(PONGORI IKRTS Józefów)
1 1 0 100%
57. Smoter Adam
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
1 1 0 100%
58. Mucha Hubert
(PONGORI IKRTS Józefów)
1 1 0 100%
59. Mitas Jacek
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
1 1 0 100%
60. Stachowiak Adam
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
2 1 1 50%
61. Jamorski Łukasz
(KS SPÓJNIA Warszawa)
3 1 2 33%
62. Buła Michał
(MUKS BEINTERACTIVE Gąbin)
4 1 3 25%
63. Skubiszewski Witold
(KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki)
4 1 3 25%
64. Ćmoch Wojciech
(PONGORI IKRTS Józefów)
1 0 1 0%
65. Korzeniewski Andrzej
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
1 0 1 0%
66. Kostrzewa Dariusz
(ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin)
1 0 1 0%
67. Zapaśnik Mateusz
(PONGORI IKRTS Józefów)
1 0 1 0%
68. Stachowiak Kajetan
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
1 0 1 0%
69. Stefanowicz Oleg
(OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński)
2 0 2 0%
70. Rzeszotarski Sebastian
(TĘCZA Budki Piaseckie)
2 0 2 0%
71. Łażewski Kamil
(TĘCZA Budki Piaseckie)
2 0 2 0%
72. Kubik Marcin
(UKS LUPUS KABATY Warszawa)
4 0 4 0%
73. Grabarski Wojciech
(UKS LUPUS KABATY Warszawa)
7 0 7 0%
74. Grabarski Szymon
(UKS LUPUS KABATY Warszawa)
8 0 8 0%
75. Kubik Konrad
(UKS LUPUS KABATY Warszawa)
9 0 9 0%