Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Przemysław Sałaciński
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
24 24 0 100% 72:0
2. Maciej Chojnicki
(UKS RETURN Piaseczno)
21 21 0 100% 63:0
3. Michał Gawlas
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
22 20 2 91% 58:6
4. Bartosz Lebrecht
(PONGORI IKRTS Józefów)
22 19 3 86% 57:9
5. Kamil Kleczkowski
(KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki)
24 19 5 79% 56:14
6. Maciej Kotarski
(MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn)
24 19 5 79% 55:13
7. Patryk Pyśk
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
24 19 5 79% 55:15
8. Mikołaj Kamiński
(MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn)
22 18 4 82% 53:11
9. Piotr Stępiński
(KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki)
23 18 5 78% 53:15
10. Kamil Urbanowicz
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
24 16 8 67% 48:24
11. Kamil Smoliński
(PONGORI IKRTS Józefów)
24 17 7 71% 47:21
12. Mateusz Cymerman
(KS SPÓJNIA Warszawa)
24 15 9 63% 45:27
13. Daniel Draczka
(KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki)
24 15 9 63% 45:27
14. Bartłomiej Skórko
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
20 14 6 70% 42:18
15. Mikołaj Szaliński
(ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin)
22 13 9 59% 39:27
16. Jacek Barbachowski
(MUKS BEINTERACTIVE Gąbin)
24 13 11 54% 39:33
17. Andrzej Wawrzyniak
(MUKS BEINTERACTIVE Gąbin)
21 13 8 62% 38:23
18. Jan Adamiak
(KS SPÓJNIA Warszawa)
22 12 10 55% 36:30
19. Marek Łuczaj
(ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin)
24 12 12 50% 36:36
20. Paweł Piszczatowski
(ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin)
24 12 12 50% 36:36
21. Mateusz Selerski
(TĘCZA Budki Piaseckie)
24 12 12 50% 36:36
22. Jacek Koziarski
(UKS VICTORIA Płock)
24 12 12 50% 36:36
23. Bartłomiej Szołkowski
(UKS RETURN Piaseczno)
24 12 12 50% 36:36
24. Robert Najwer
(UKS RETURN Piaseczno)
20 12 8 60% 35:24
25. Mateusz Pawlik
(PONGORI IKRTS Józefów)
22 13 9 59% 35:27
26. Mateusz Lipiński
(UKS VICTORIA Płock)
24 12 12 50% 34:30
27. Cezary Bossowski
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
24 13 11 54% 34:32
28. Mateusz Sakowicz
(KS SPÓJNIA Warszawa)
22 11 11 50% 33:33
29. Bogusław Cylwik
(ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin)
24 11 13 46% 33:39
30. Tomasz Golian
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
18 12 6 67% 32:16
31. Jan Należyty
(UKS RETURN Piaseczno)
24 11 13 46% 32:39
32. Artur Gromek
(OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński)
24 11 13 46% 31:35
33. Damian Selerski
(TĘCZA Budki Piaseckie)
24 11 13 46% 31:39
34. Damian Wasiak
(KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki)
17 10 7 59% 30:20
35. Patryk Bożek
(MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn)
14 9 5 64% 27:15
36. Marcin Kubic
(OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński)
24 10 14 42% 26:36
37. Jakub Chojnacki
(UKS VICTORIA Płock)
24 9 15 38% 25:39
38. Filip Pawelec
(OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński)
24 10 14 42% 25:41
39. Tomasz Dubniak
(PONGORI IKRTS Józefów)
15 8 7 53% 24:21
40. Karol Matyjek
(MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn)
18 8 10 44% 23:29
41. Jakub Warpas
(MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn)
18 7 11 39% 21:31
42. Marcin Chwojko
(UKS VICTORIA Płock)
24 7 17 29% 21:51
43. Dawid Chilicki
(OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński)
20 7 13 35% 20:32
44. Witold Skubiszewski
(KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki)
8 6 2 75% 18:6
45. Sebastian Musiał
(MUKS BEINTERACTIVE Gąbin)
19 6 13 32% 18:39
46. Michał Ogrodniczak
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
22 6 16 27% 18:48
47. Dariusz Skowroński
(TĘCZA Budki Piaseckie)
22 6 16 27% 17:47
48. Wojciech Grabarski
(UKS LUPUS KABATY Warszawa)
18 5 13 28% 14:38
49. Michał Buła
(MUKS BEINTERACTIVE Gąbin)
13 4 9 31% 12:26
50. Robert Wojnarski
(MUKS BEINTERACTIVE Gąbin)
19 4 15 21% 12:44
51. Antoni Buchalski
(KS SPÓJNIA Warszawa)
20 3 17 15% 9:51
52. Miłosz Pączkiewicz
(UKS LUPUS KABATY Warszawa)
21 3 18 14% 9:52
53. Miłosz Redzimski
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
2 2 0 100% 6:0
54. Kamil Łażewski
(TĘCZA Budki Piaseckie)
4 2 2 50% 6:6
55. Michał Kiełbik
(UKS LUPUS KABATY Warszawa)
18 2 16 11% 6:48
56. Dariusz Kostrzewa
(ZIELONA ARCHITEKTURA GUKS ORZEŁ Siedlin)
2 1 1 50% 3:3
57. Jacek Mitas
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
2 1 1 50% 3:3
58. Adam Smoter
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
2 1 1 50% 3:3
59. Łukasz Buza
(PONGORI IKRTS Józefów)
2 1 1 50% 3:3
60. Oleg Stefanowicz
(OSIR KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński)
4 1 3 25% 3:7
61. Borys Massalski
(UKS RETURN Piaseczno)
5 1 4 20% 3:12
62. Szymon Grabarski
(UKS LUPUS KABATY Warszawa)
13 1 12 8% 3:36
63. Konrad Kubik
(UKS LUPUS KABATY Warszawa)
20 1 19 5% 3:57
64. Tomasz Strygun
(KS SPÓJNIA Warszawa)
1 0 1 0% 0:3
65. Dariusz Zaręba
(UKS RETURN Piaseczno)
2 0 2 0% 0:6
66. Wojciech Ćmoch
(PONGORI IKRTS Józefów)
2 0 2 0% 0:6
67. Hubert Mucha
(PONGORI IKRTS Józefów)
2 0 2 0% 0:6
68. Mateusz Zapaśnik
(PONGORI IKRTS Józefów)
2 0 2 0% 0:6
69. Andrzej Korzeniewski
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
2 0 2 0% 0:6
70. Kajetan Stachowiak
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
2 0 2 0% 0:6
71. Sebastian Rzeszotarski
(TĘCZA Budki Piaseckie)
3 0 3 0% 0:9
72. Adam Stachowiak
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
4 0 4 0% 0:12
73. Maciej Siedlczyński
(PONGORI IKRTS Józefów)
5 0 5 0% 0:15
74. Marcin Kubik
(UKS LUPUS KABATY Warszawa)
6 0 6 0% 0:18
75. Łukasz Jamorski
(KS SPÓJNIA Warszawa)
7 0 7 0% 0:21
76. Adam Kłosiński
(TĘCZA Budki Piaseckie)
19 0 19 0% 0:57