Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA-MORLINY II Ostróda 16 30 129:31
2. KTS Nowy Dwór Mazowiecki 16 23 99:61
3. IKRTS Józefów 16 19 91:69
4. SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa 16 17 89:71
5. KS SPÓJNIA Warszawa 16 17 87:73
6. UKS RETURN Piaseczno 16 14 68:92

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. EKS MLEXER Elbląg 16 21 101:59
2. COCCINE GKTS Wiązowna 16 19 93:67
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 16 12 64:96
4. MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 16 11 65:95
5. KTS Kozienice 16 9 62:98
6. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 0 12:148

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Kamil Smoliński
(IKRTS Józefów)
32 29 3 91% 87:9
2. Tomasz Wiśniewski
(COCCINE GKTS Wiązowna)
32 28 4 88% 84:12
3. Maksymilian Miastowski
(ENERGA-MORLINY II Ostróda)
30 27 3 90% 81:9
4. Piotr Kołaciński
(EKS MLEXER Elbląg)
32 27 5 84% 81:15
5. Kuba Kwapiś
(ENERGA-MORLINY II Ostróda)
28 25 3 89% 75:9
6. Andrzej Makowski
(EKS MLEXER Elbląg)
30 25 5 83% 75:15
7. Jan Olek
(KTS Nowy Dwór Mazowiecki)
32 24 8 75% 72:24
8. Jakub Kuźmicz
(ENERGA-MORLINY II Ostróda)
28 23 5 82% 69:15
9. Maciej Kotarski
(SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa)
28 21 7 75% 63:21
10. Mikołaj Kamiński
(SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa)
32 21 11 66% 61:33
11. Mateusz Niedzielski
(KS SPÓJNIA Warszawa)
28 20 8 71% 60:24
12. Mateusz Sakowicz
(KS SPÓJNIA Warszawa)
20 19 1 95% 57:3
13. Maciej Chojnicki
(UKS RETURN Piaseczno)
26 19 7 73% 57:21
14. Mateusz Rutkowski
(KTS Kozienice)
30 19 11 63% 57:33
15. Jacek Barbachowski
(ENERGA-MORLINY II Ostróda)
29 18 11 62% 54:33
16. Andrzej Wawrzyniak
(MUKS BEINTERACTIVE Gąbin)
31 18 13 58% 54:39
17. Bartosz Lebrecht
(IKRTS Józefów)
30 18 12 60% 52:36
18. Kamil Sitek
(COCCINE GKTS Wiązowna)
29 16 13 55% 48:39
19. Jacek Mitas
(UKS RETURN Piaseczno)
30 16 14 53% 48:42
20. Jan Adamiak
(KS SPÓJNIA Warszawa)
31 16 15 52% 48:45
21. Tomasz Strygun
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
32 16 16 50% 47:47
22. Piotr Stępiński
(KTS Nowy Dwór Mazowiecki)
25 15 10 60% 45:30
23. Dawid Chilicki
(IKRTS Józefów)
30 15 15 50% 45:45
24. Mateusz Stawikowski
(COCCINE GKTS Wiązowna)
26 14 12 54% 42:36
25. Michał Lewandowski
(MUKS BEINTERACTIVE Gąbin)
31 14 17 45% 42:51
26. Mikołaj Szaliński
(KTS Kozienice)
32 14 18 44% 42:54
27. Wiktor Franc
(EKS MLEXER Elbląg)
16 13 3 81% 39:9
28. Daniel Draczka
(KTS Nowy Dwór Mazowiecki)
23 13 10 57% 39:30
29. Kamil Urbanowicz
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
26 13 13 50% 39:39
30. Kamil Kleczkowski
(KTS Nowy Dwór Mazowiecki)
29 13 16 45% 39:48
31. Karol Matyjek
(SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa)
22 12 10 55% 36:28
32. Wojciech Chrząszcz
(EKS MLEXER Elbląg)
32 12 20 38% 36:60
33. Sebastian Musiał
(MUKS BEINTERACTIVE Gąbin)
32 12 20 38% 35:59
34. Damian Wasiak
(KTS Nowy Dwór Mazowiecki)
18 11 7 61% 33:21
35. Cezary Bossowski
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
26 11 15 42% 33:45
36. Jacek Świtalski
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
26 11 15 42% 32:44
37. Patryk Bożek
(SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa)
23 10 13 43% 30:39
38. Tomasz Grzybowski
(COCCINE GKTS Wiązowna)
27 10 17 37% 30:51
39. Sebastian Kopacki
(MUKS BEINTERACTIVE Gąbin)
30 10 20 33% 30:58
40. Paweł Piszczatowski
(KTS Kozienice)
30 10 20 33% 30:60
41. Tomasz Dubniak
(IKRTS Józefów)
30 10 20 33% 29:59
42. Jan Należyty
(UKS RETURN Piaseczno)
26 9 17 35% 27:51
43. Jakub Warpas
(SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa)
21 8 13 38% 24:39
44. Marek Łuczaj
(KS SPÓJNIA Warszawa)
27 8 19 30% 24:57
45. Jakub Witkowski
(ENERGA-MORLINY II Ostróda)
7 7 0 100% 21:0
46. Jakub Caban
(KTS Kozienice)
25 7 18 28% 21:54
47. Bogdan Religa
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
28 6 22 21% 18:66
48. Rafał Zajkowski
(COCCINE GKTS Wiązowna)
14 5 9 36% 15:27
49. Bartłomiej Szołkowski
(UKS RETURN Piaseczno)
28 5 23 18% 15:69
50. Krystian Kawiak
(EKS MLEXER Elbląg)
14 3 11 21% 9:33
51. Maciej Janik
(KS SPÓJNIA Warszawa)
2 2 0 100% 6:0
52. Cezary Walichnowski
(KS SPÓJNIA Warszawa)
2 2 0 100% 6:0
53. Marian Balak
(IKRTS Józefów)
2 2 0 100% 6:0
54. Kamil Bagan
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
4 2 2 50% 6:6
55. Kacper Mołas
(UKS RETURN Piaseczno)
10 2 8 20% 6:24
56. Michał Ogrodniczak
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
12 2 10 17% 6:30
57. Antoni Buchalski
(KS SPÓJNIA Warszawa)
18 2 16 11% 6:48
58. Paweł Malinowski
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
30 2 28 7% 6:84
59. Łukasz Sokołowski
(ENERGA-MORLINY II Ostróda)
2 1 1 50% 3:3
60. Igor Jankowski
(ENERGA-MORLINY II Ostróda)
2 1 1 50% 3:3
61. Radosław Jastrzębowski
(SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa)
2 1 1 50% 3:3
62. Robert Najwer
(UKS RETURN Piaseczno)
4 1 3 25% 3:9
63. Mariusz Król
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
18 1 17 6% 3:51
64. Julia Serafin
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
24 1 23 4% 3:69
65. Tomasz Tamioła
(KTS Kozienice)
1 0 1 0% 0:3
66. Filip Pawelec
(KTS Nowy Dwór Mazowiecki)
1 0 1 0% 0:3
67. Piotr Bardon
(ENERGA-MORLINY II Ostróda)
2 0 2 0% 0:6
68. Jan Molęda
(KTS Kozienice)
2 0 2 0% 0:6
69. Mateusz Burakowski
(UKS RETURN Piaseczno)
2 0 2 0% 0:6
70. Szymon Polaszek
(UKS RETURN Piaseczno)
2 0 2 0% 0:6
71. Tomasz Libura
(EKS MLEXER Elbląg)
2 0 2 0% 0:6
72. Łukasz Susło
(EKS MLEXER Elbląg)
2 0 2 0% 0:6
73. Michał Buła
(MUKS BEINTERACTIVE Gąbin)
2 0 2 0% 0:6
74. Michał Puternicki
(MUKS BEINTERACTIVE Gąbin)
2 0 2 0% 0:6
75. Adam Stachowiak
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
2 0 2 0% 0:6
76. Jarosław Chobot
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
3 0 3 0% 0:9
77. Piotr Łyjak
(KTS Kozienice)
4 0 4 0% 0:12
78. Mariusz Kuryłek
(KTS Kozienice)
4 0 4 0% 0:12
79. Mateusz Pawlik
(IKRTS Józefów)
4 0 4 0% 0:12
80. Michał Kraska
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
25 0 25 0% 0:75