Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
512 683 967
E-mail:
michal.ogrodniczak@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Żołnierska 14, 10-720 Olsztyn
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Ogrodniczak
512 683 967
michal.ogrodniczak@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA-MORLINY II Ostróda 16 30 129:31
2. KTS Nowy Dwór Mazowiecki 16 23 99:61
3. IKRTS Józefów 16 19 91:69
4. SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa 16 17 89:71
5. KS SPÓJNIA Warszawa 16 17 87:73
6. UKS RETURN Piaseczno 16 14 68:92

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. EKS MLEXER Elbląg 16 21 101:59
2. COCCINE GKTS Wiązowna 16 19 93:67
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 16 12 64:96
4. MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 16 11 65:95
5. KTS Kozienice 16 9 62:98
6. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 0 12:148

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05941 Tomasz Strygun Polska 12.08.1987 16 16 47:47
05944 Kamil Urbanowicz Polska 27.07.1999 13 13 39:39
05943 Jacek Świtalski Polska 06.05.1997 11 15 32:44
05932 Cezary Bossowski Polska 11.11.1995 11 15 33:45
05938 Michał Ogrodniczak Polska 04.05.1990 2 10 6:30
09960 Kamil Bagan Polska 03.09.2000 2 2 6:6
05945 Szymon Bartołd Polska 04.08.2008 0 0 0:0
05949 Jeremiasz Filipek Polska 07.10.2009 0 0 0:0
05954 Paweł Wasilewski Polska 31.03.2004 0 0 0:0
05948 Michał Dębowski Polska 28.11.2007 0 0 0:0
05935 Jacek Karcz Polska 02.02.1990 0 0 0:0
05953 Kajetan Stachowiak Polska 03.12.2009 0 0 0:0
05952 Adam Stachowiak Polska 11.08.2011 0 2 0:6
05939 Georgij Rubinstejn Rosja 06.05.1970 0 0 0:0
05950 Andrzej Korzeniewski Polska 08.04.2009 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 11:00
003
2LM 1
EKS MLEXER Elbląg KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 9:1 Szczegóły
SG:
2022-01-06
g. 11:00
009
2LM 2
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS SPÓJNIA Warszawa 1:9 Szczegóły
SG:
2021-10-24
g. 17:00
016
2LM 3
COCCINE GKTS Wiązowna KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 6:4 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2021-11-20
g. 18:00
020
2LM 4
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa 2:8 Szczegóły
SG:
2021-11-14
g. 11:00
029
2LM 5
ULKS VICTORIA Jedlińsk KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 2:8 Szczegóły
SG:
2021-12-11
g. 18:00
042
2LM 7
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 5:5 Szczegóły
SG:
2021-12-12
g. 11:00
054
2LM 9
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KTS Kozienice 4:6 Szczegóły
SG:
2022-01-09
g. 11:00
055
2LM 10
ENERGA-MORLINY II Ostróda KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 10:0 Szczegóły
SG:
2022-02-12
g. 17:00
065
2LM 11
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn IKRTS Józefów 6:4 Szczegóły
SG:
2022-01-22
g. 16:00
068
2LM 12
UKS RETURN Piaseczno KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 7:3 Szczegóły
SG: Katarzyna Kozanowska
2022-02-13
g. 11:00
076
2LM 13
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KTS Nowy Dwór Mazowiecki 5:5 Szczegóły
SG:
2022-03-13
g. 11:00
002
2LM 14
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn EKS MLEXER Elbląg 3:7 Szczegóły
SG:
2022-03-27
g. 11:00
004
2LM 15
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn COCCINE GKTS Wiązowna 2:8 Szczegóły
SG:
2022-04-03
g. 11:00
009
2LM 16
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn ULKS VICTORIA Jedlińsk 8:2 Szczegóły
SG:
2022-05-15
g. 13:00
011
2LM 17
KTS Kozienice KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 4:6 Szczegóły
SG:
2022-05-22
g. 12:00
015
2LM 18
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 6:4 Szczegóły
SG: