Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
ENERGA-MORLINY II Ostróda
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
506 125 986
E-mail:
tomaszsposob1@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Kościuszki 22a, 14-100 Ostróda
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Sposób
506 125 986
tomaszsposob1@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA-MORLINY II Ostróda 16 30 129:31
2. KTS Nowy Dwór Mazowiecki 16 23 99:61
3. IKRTS Józefów 16 19 91:69
4. SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa 16 17 89:71
5. KS SPÓJNIA Warszawa 16 17 87:73
6. UKS RETURN Piaseczno 16 14 68:92

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. EKS MLEXER Elbląg 16 21 101:59
2. COCCINE GKTS Wiązowna 16 19 93:67
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 16 12 64:96
4. MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 16 11 65:95
5. KTS Kozienice 16 9 62:98
6. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 0 12:148

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01509 Maksymilian Miastowski Polska 04.05.2003 27 3 81:9
01508 Kuba Kwapiś Polska 30.05.2003 25 3 75:9
01515 Jakub Kuźmicz Polska 22.05.2000 23 5 69:15
01512 Jacek Barbachowski Polska 18.10.1998 18 11 54:33
01520 Jakub Witkowski Polska 06.09.2001 7 0 21:0
01507 Igor Jankowski Polska 25.10.2004 1 1 3:3
01517 Łukasz Sokołowski Polska 14.07.2002 1 1 3:3
01510 Igor Paździorko Polska 24.01.2007 0 0 0:0
01518 Tomasz Sposób Polska 04.06.1985 0 0 0:0
00207 Przemysław Walaszek Polska 25.05.2000 0 0 0:0
01511 Mateusz Smurzyński Polska 08.09.2008 0 0 0:0
01514 Kamil Jarmołowicz Polska 05.11.1996 0 0 0:0
01516 Kacper Petaś Polska 15.07.2000 0 0 0:0
01519 Kirill Vorobev Rosja 13.11.1992 0 0 0:0
01513 Piotr Bardon Polska 18.06.2000 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-01-08
g. 16:00
001
2LM 1
UKS RETURN Piaseczno ENERGA-MORLINY II Ostróda 2:8 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2021-10-10
g. 16:00
011
2LM 2
ENERGA-MORLINY II Ostróda KTS Nowy Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2021-10-24
g. 17:00
014
2LM 3
EKS MLEXER Elbląg ENERGA-MORLINY II Ostróda 2:8 Szczegóły
SG:
2021-11-06
g. 11:00
022
2LM 4
ENERGA-MORLINY II Ostróda KS SPÓJNIA Warszawa 9:1 Szczegóły
SG:
2021-11-13
g. 11:00
027
2LM 5
COCCINE GKTS Wiązowna ENERGA-MORLINY II Ostróda 1:9 Szczegóły
SG:
2021-11-21
g. 11:00
033
2LM 6
ENERGA-MORLINY II Ostróda SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa 8:2 Szczegóły
SG:
2021-11-14
g. 19:00
040
2LM 7
ULKS VICTORIA Jedlińsk ENERGA-MORLINY II Ostróda 0:10 Szczegóły
SG:
2021-12-12
g. 11:00
053
2LM 9
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin ENERGA-MORLINY II Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2022-01-09
g. 11:00
055
2LM 10
ENERGA-MORLINY II Ostróda KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 10:0 Szczegóły
SG:
2022-01-16
g. 13:00
066
2LM 11
KTS Kozienice ENERGA-MORLINY II Ostróda 0:10 Szczegóły
SG: Wojciech Stankiewicz
2022-02-12
g. 11:00
078
2LM 13
ENERGA-MORLINY II Ostróda IKRTS Józefów 7:3 Szczegóły
SG:
2022-03-12
g. 14:00
001
2LM 14
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa ENERGA-MORLINY II Ostróda 3:7 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2022-04-30
g. 12:00
004
2LM 15
IKRTS Józefów ENERGA-MORLINY II Ostróda 3:7 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2022-05-15
g. 17:00
007
2LM 16
ENERGA-MORLINY II Ostróda UKS RETURN Piaseczno 8:2 Szczegóły
SG: Piotr Siry
2022-05-15
g. 11:00
010
2LM 17
KS SPÓJNIA Warszawa ENERGA-MORLINY II Ostróda 2:8 Szczegóły
SG: Stanisław Janiszewski
2022-05-14
g. 11:00
013
2LM 18
ENERGA-MORLINY II Ostróda KTS Nowy Dwór Mazowiecki 7:3 Szczegóły
SG: