Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KTS Nowy Dwór Mazowiecki
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
513 457 415
E-mail:
ktsndm@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa ul. Młodzieżowa 1,
05-101 Nowy Dwór
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Damian Wasiak
513 457 415
ktsndm@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
mała sala (adres jw.)
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA-MORLINY II Ostróda 16 30 129:31
2. KTS Nowy Dwór Mazowiecki 16 23 99:61
3. IKRTS Józefów 16 19 91:69
4. SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa 16 17 89:71
5. KS SPÓJNIA Warszawa 16 17 87:73
6. UKS RETURN Piaseczno 16 14 68:92

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. EKS MLEXER Elbląg 16 21 101:59
2. COCCINE GKTS Wiązowna 16 19 93:67
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 16 12 64:96
4. MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 16 11 65:95
5. KTS Kozienice 16 9 62:98
6. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 0 12:148

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02770 Jan Olek Polska 02.11.1992 24 8 72:24
02776 Piotr Stępiński Polska 09.07.1996 15 10 45:30
02765 Kamil Kleczkowski Polska 06.06.1994 13 16 39:48
02761 Daniel Draczka Polska 03.07.1993 13 10 39:30
02778 Damian Wasiak Polska 04.02.1997 11 7 33:21
02792 Kacper Sokół Polska 14.07.2005 0 0 0:0
02775 Adrian Sobótka Polska 03.09.1999 0 0 0:0
02774 Sławomir Bieniek Polska 20.06.1952 0 0 0:0
02782 Arkadiusz Ziemiński Polska 04.02.1989 0 0 0:0
02777 Damian Szymański Polska 31.07.1990 0 0 0:0
02781 Piotr Wiśniewski Polska 06.11.1987 0 0 0:0
02773 Jacek Skwarczyński Polska 27.01.1991 0 0 0:0
07431 Zuzanna Pawelec Polska 19.11.2006 0 0 0:0
02793 Jakub Wysocki Polska 28.06.2003 0 0 0:0
02771 Filip Pawelec Polska 29.08.1999 0 1 0:3
02764 Jarosław Jaworski Polska 23.01.1979 0 0 0:0
02763 Krzysztof Grela Polska 23.10.1964 0 0 0:0
02762 Zdzisław Faber Polska 14.03.1975 0 0 0:0
02788 Eryk Drobotowski Polska 04.08.2007 0 0 0:0
02766 Jan Klepko Polska 19.10.2000 0 0 0:0
02790 Jakub Leszczyński Polska 23.01.2004 0 0 0:0
02787 Filip Chuderski Polska 30.05.2007 0 0 0:0
02759 Marcin Błachnik Polska 07.02.1981 0 0 0:0
02768 Kacper Moliński Polska 25.12.2000 0 0 0:0
02767 Marek Malita Polska 28.08.1988 0 0 0:0
0277 Mateusz Rutkowski Polska 30.11.2003 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-16
g. 14:00
002
2LM 1
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KTS Kozienice 8:2 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2021-10-10
g. 16:00
011
2LM 2
ENERGA-MORLINY II Ostróda KTS Nowy Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2021-10-24
g. 16:00
013
2LM 3
KTS Nowy Dwór Mazowiecki IKRTS Józefów 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Raczkowski
2021-11-06
g. 17:00
024
2LM 4
UKS RETURN Piaseczno KTS Nowy Dwór Mazowiecki 3:7 Szczegóły
SG: Katarzyna Osińska
2021-11-21
g. 16:00
036
2LM 6
KTS Nowy Dwór Mazowiecki EKS MLEXER Elbląg 6:4 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2021-11-28
g. 11:00
037
2LM 7
KS SPÓJNIA Warszawa KTS Nowy Dwór Mazowiecki 6:4 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2021-12-02
g. 18:30
047
2LM 8
KTS Nowy Dwór Mazowiecki COCCINE GKTS Wiązowna 8:2 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2021-11-23
g. 19:00
050
2LM 9
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa KTS Nowy Dwór Mazowiecki 3:7 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2022-01-09
g. 16:00
058
2LM 10
KTS Nowy Dwór Mazowiecki ULKS VICTORIA Jedlińsk 10:0 Szczegóły
SG:
2022-02-12
g. 16:00
069
2LM 12
KTS Nowy Dwór Mazowiecki MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 9:1 Szczegóły
SG: Dariusz Raczkowski
2022-02-13
g. 11:00
076
2LM 13
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KTS Nowy Dwór Mazowiecki 5:5 Szczegóły
SG:
2022-03-19
g. 12:30
002
2LM 14
IKRTS Józefów KTS Nowy Dwór Mazowiecki 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2022-03-27
g. 16:00
005
2LM 15
KTS Nowy Dwór Mazowiecki UKS RETURN Piaseczno 9:1 Szczegóły
SG: Dariusz Raczkowski
2022-04-09
g. 18:00
008
2LM 16
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Raczkowski
2022-05-15
g. 11:00
012
2LM 17
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa KTS Nowy Dwór Mazowiecki 3:7 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2022-05-14
g. 11:00
013
2LM 18
ENERGA-MORLINY II Ostróda KTS Nowy Dwór Mazowiecki 7:3 Szczegóły
SG: