Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
519 513 548
E-mail:
andrzej.wawrzyniak.aw@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Gąbinie
Aleja Jana Pawła II 16, 09-530 Gąbin
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Wawrzyniak
519 513 548
andrzej.wawrzyniak.aw@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Słubicach
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA-MORLINY II Ostróda 16 30 129:31
2. KTS Nowy Dwór Mazowiecki 16 23 99:61
3. IKRTS Józefów 16 19 91:69
4. SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa 16 17 89:71
5. KS SPÓJNIA Warszawa 16 17 87:73
6. UKS RETURN Piaseczno 16 14 68:92

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. EKS MLEXER Elbląg 16 21 101:59
2. COCCINE GKTS Wiązowna 16 19 93:67
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 16 12 64:96
4. MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 16 11 65:95
5. KTS Kozienice 16 9 62:98
6. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 0 12:148

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10091 Andrzej Wawrzyniak Polska 30.11.1980 18 13 54:39
10086 Michał Lewandowski Polska 03.08.1983 14 17 42:51
10085 Sebastian Musiał Polska 27.01.2000 12 20 35:59
10085 Sebastian Kopacki Polska 21.01.1982 10 20 30:58
10090 Krzysztof Stępniak Polska 05.09.1986 0 0 0:0
10083 Łukasz Jamorski Polska 29.10.2000 0 0 0:0
10089 Michał Puternicki Polska 21.07.1979 0 2 0:6
10081 Michał Buła Polska 03.05.1985 0 2 0:6
10082 Łukasz Chodkowski Polska 26.12.1980 0 0 0:0
10084 Rafał Jaśpiński Polska 29.04.1984 0 0 0:0
10080 Grzegorz Brochocki Polska 25.05.1970 0 0 0:0
10089 Mariusz Robak Polska 13.01.1973 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 16:00
004
2LM 1
KS SPÓJNIA Warszawa MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 8:2 Szczegóły
SG:
2021-10-10
g. 14:00
008
2LM 2
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin COCCINE GKTS Wiązowna 6:4 Szczegóły
SG:
2021-10-24
g. 16:30
017
2LM 3
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 8:2 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2021-11-06
g. 11:00
019
2LM 4
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin ULKS VICTORIA Jedlińsk 9:1 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2021-12-11
g. 18:00
042
2LM 7
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 5:5 Szczegóły
SG:
2021-12-05
g. 11:00
043
2LM 8
KTS Kozienice MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 6:4 Szczegóły
SG:
2021-12-12
g. 11:00
053
2LM 9
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin ENERGA-MORLINY II Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2022-01-09
g. 11:00
056
2LM 10
IKRTS Józefów MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 8:2 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2022-02-12
g. 10:00
064
2LM 11
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin UKS RETURN Piaseczno 5:5 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2022-02-12
g. 16:00
069
2LM 12
KTS Nowy Dwór Mazowiecki MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 9:1 Szczegóły
SG: Dariusz Raczkowski
2022-01-23
g. 16:00
075
2LM 13
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin EKS MLEXER Elbląg 1:9 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2022-03-13
g. 11:00
003
2LM 14
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KTS Kozienice 5:5 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2022-03-30
g. 19:00
006
2LM 15
ULKS VICTORIA Jedlińsk MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 1:9 Szczegóły
SG: Ewa Serafin
2022-04-03
g. 13:00
008
2LM 16
EKS MLEXER Elbląg MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 9:1 Szczegóły
SG:
2022-04-09
g. 16:00
010
2LM 17
COCCINE GKTS Wiązowna MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 7:3 Szczegóły
SG:
2022-05-22
g. 12:00
015
2LM 18
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 6:4 Szczegóły
SG: