Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SPÓJNIA Warszawa
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
665 651 665
E-mail:
klub@ksspojnia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, 01-531 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Cezary Walichnowski
665 651 665
klub@ksspojnia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA-MORLINY II Ostróda 16 30 129:31
2. KTS Nowy Dwór Mazowiecki 16 23 99:61
3. IKRTS Józefów 16 19 91:69
4. SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa 16 17 89:71
5. KS SPÓJNIA Warszawa 16 17 87:73
6. UKS RETURN Piaseczno 16 14 68:92

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. EKS MLEXER Elbląg 16 21 101:59
2. COCCINE GKTS Wiązowna 16 19 93:67
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 16 12 64:96
4. MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 16 11 65:95
5. KTS Kozienice 16 9 62:98
6. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 0 12:148

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03585 Mateusz Niedzielski Polska 03.08.1991 20 8 60:24
03611 Mateusz Sakowicz Polska 17.10.2008 19 1 57:3
03593 Jan Adamiak Polska 25.01.2004 16 15 48:45
03583 Marek Łuczaj Polska 21.05.1981 8 19 24:57
03590 Cezary Walichnowski Polska 20.01.1979 2 0 6:0
03596 Antoni Buchalski Polska 09.07.2004 2 16 6:48
03601 Maciej Janik Polska 15.02.2007 2 0 6:0
03581 Michał Jarosławski Polska 09.07.1982 0 0 0:0
03598 Mateusz Cymerman Polska 25.09.2005 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 16:00
004
2LM 1
KS SPÓJNIA Warszawa MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 8:2 Szczegóły
SG:
2022-01-06
g. 11:00
009
2LM 2
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS SPÓJNIA Warszawa 1:9 Szczegóły
SG:
2021-10-24
g. 11:00
015
2LM 3
KS SPÓJNIA Warszawa KTS Kozienice 8:2 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2021-11-06
g. 11:00
022
2LM 4
ENERGA-MORLINY II Ostróda KS SPÓJNIA Warszawa 9:1 Szczegóły
SG:
2021-11-09
g. 18:30
026
2LM 5
KS SPÓJNIA Warszawa IKRTS Józefów 8:2 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2021-11-21
g. 17:00
035
2LM 6
UKS RETURN Piaseczno KS SPÓJNIA Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2021-11-28
g. 11:00
037
2LM 7
KS SPÓJNIA Warszawa KTS Nowy Dwór Mazowiecki 6:4 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2021-12-05
g. 11:00
048
2LM 8
EKS MLEXER Elbląg KS SPÓJNIA Warszawa 4:6 Szczegóły
SG:
2022-01-09
g. 11:00
060
2LM 10
KS SPÓJNIA Warszawa COCCINE GKTS Wiązowna 7:3 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2022-02-11
g. 19:00
061
2LM 11
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa KS SPÓJNIA Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2022-01-21
g. 18:30
071
2LM 12
KS SPÓJNIA Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk 10:0 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2022-03-13
g. 11:00
003
2LM 14
KS SPÓJNIA Warszawa UKS RETURN Piaseczno 5:5 Szczegóły
SG:
2022-03-27
g. 11:00
006
2LM 15
KS SPÓJNIA Warszawa SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2022-04-09
g. 18:00
008
2LM 16
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Raczkowski
2022-05-15
g. 11:00
010
2LM 17
KS SPÓJNIA Warszawa ENERGA-MORLINY II Ostróda 2:8 Szczegóły
SG: Stanisław Janiszewski
2022-05-22
g. 11:00
015
2LM 18
IKRTS Józefów KS SPÓJNIA Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Siry