Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KTS Kozienice
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
694 912 170
E-mail:
nzielony@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Głowaczowska 48, 26-900 Kozienice
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Norbert Zielony
694 912 170
nzielony@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA-MORLINY II Ostróda 16 30 129:31
2. KTS Nowy Dwór Mazowiecki 16 23 99:61
3. IKRTS Józefów 16 19 91:69
4. SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa 16 17 89:71
5. KS SPÓJNIA Warszawa 16 17 87:73
6. UKS RETURN Piaseczno 16 14 68:92

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. EKS MLEXER Elbląg 16 21 101:59
2. COCCINE GKTS Wiązowna 16 19 93:67
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 16 12 64:96
4. MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 16 11 65:95
5. KTS Kozienice 16 9 62:98
6. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 0 12:148

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05957 Mateusz Rutkowski Polska 30.11.2003 19 11 57:33
07348 Mikołaj Szaliński Polska 25.11.2000 14 18 42:54
07344 Paweł Piszczatowski Polska 20.08.1999 10 20 30:60
07335 Jakub Caban Polska 05.08.1997 7 18 21:54
07338 Jarosław Kozłowski Polska 14.02.1988 0 0 0:0
07343 Artur Moroz Polska 20.06.1963 0 0 0:0
11343 Marcin Grzyb Polska 25.09.1988 0 0 0:0
07349 Grzegorz Tamioła Polska 16.11.1971 0 0 0:0
07334 Michał Bartoszuk Polska 03.05.1994 0 0 0:0
07336 Jakub Chołuń Polska 03.12.1996 0 0 0:0
07339 Mariusz Kuryłek Polska 19.06.1988 0 4 0:12
07340 Piotr Łyjak Polska 02.12.1997 0 4 0:12
07341 Jan Molęda Polska 31.01.1959 0 2 0:6
07352 Norbert Zielony Polska 20.05.1986 0 0 0:0
07350 Tomasz Tamioła Polska 04.07.1999 0 1 0:3
07346 Mateusz Sroczyński Polska 22.07.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-16
g. 14:00
002
2LM 1
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KTS Kozienice 8:2 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2021-10-10
g. 13:00
010
2LM 2
KTS Kozienice EKS MLEXER Elbląg 4:6 Szczegóły
SG:
2021-10-24
g. 11:00
015
2LM 3
KS SPÓJNIA Warszawa KTS Kozienice 8:2 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2021-10-23
g. 13:00
021
2LM 4
KTS Kozienice COCCINE GKTS Wiązowna 0:10 Szczegóły
SG:
2021-11-14
g. 11:00
028
2LM 5
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa KTS Kozienice 6:4 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2021-11-21
g. 11:00
032
2LM 6
KTS Kozienice ULKS VICTORIA Jedlińsk 10:0 Szczegóły
SG:
2021-12-05
g. 11:00
043
2LM 8
KTS Kozienice MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 6:4 Szczegóły
SG:
2021-12-12
g. 11:00
054
2LM 9
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KTS Kozienice 4:6 Szczegóły
SG:
2022-01-16
g. 13:00
066
2LM 11
KTS Kozienice ENERGA-MORLINY II Ostróda 0:10 Szczegóły
SG: Wojciech Stankiewicz
2022-01-22
g. 12:30
067
2LM 12
IKRTS Józefów KTS Kozienice 7:3 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2022-02-12
g. 18:30
077
2LM 13
KTS Kozienice UKS RETURN Piaseczno 3:7 Szczegóły
SG:
2022-03-13
g. 11:00
003
2LM 14
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KTS Kozienice 5:5 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2022-03-26
g. 15:00
005
2LM 15
EKS MLEXER Elbląg KTS Kozienice 7:3 Szczegóły
SG:
2022-04-03
g. 11:00
007
2LM 16
COCCINE GKTS Wiązowna KTS Kozienice 8:2 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2022-05-15
g. 13:00
011
2LM 17
KTS Kozienice KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 4:6 Szczegóły
SG:
2022-05-22
g. 11:00
014
2LM 18
KTS Kozienice ULKS VICTORIA Jedlińsk 8:2 Szczegóły
SG: