Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS IMOLA LUPUS Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
603 679 900
E-mail:
kontakt@lupuskabaty.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Zoltana Balo 1, 02-793 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Olszewski
603 679 900
kontakt@lupuskabaty.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Sanniki 14 23 108:52
2. UKS IMOLA LUPUS Warszawa 14 19 102:68
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 14 19 101:67
4. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 14 18* 99:65

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 18 28 135:85
2. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 22 120:93
3. KTS ENERGIA I Kozienice 18 17 103:116
4. STS Szydłowiec 18 15 105:106
5. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 18 14 75:125
6. UKS 14 I Ursus 18 11 87:124
7. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 9 80:136
8. AZS POLITECHNIKA Warszawa 18 4 63:141

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin karę jednego ujemnego punktu.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08073 Jakub Jędrzejczak Polska 04.04.1997 26 10 78:30
08070 Miłosz Pączkiewicz Polska 27.08.1994 23 13 69:39
08074 Daniel Draczka Polska 03.07.1993 22 11 66:33
08072 Mateusz Pawlik Polska 22.03.1995 15 18 45:54
08071 Krzysztof Olszewski Polska 04.11.1965 1 3 3:9
08092 Karol Matyjek Polska 17.08.2004 0 0 0:0
08093 Bartosz Zadykowicz Polska 29.03.2005 0 0 0:0
08091 Piotr Płaskonka Polska 05.04.2002 0 0 0:0
08089 Szymon Grabarski Polska 26.08.2004 0 0 0:0
08094 Artur Stanisz Polska 22.10.2002 0 0 0:0
08090 Wojciech Grabarski Polska 26.08.2004 0 0 0:0
08097 Bartosz Wójtowicz Polska 18.01.2001 0 0 0:0
08099 Aleksandra Wójcik Polska 30.04.2003 0 0 0:0
08100 Piotr Zadykowicz Polska 12.08.2001 0 0 0:0
08098 Juliusz Wagner Polska 12.03.2009 0 0 0:0
08088 Marek Grabarski Polska 08.12.2007 0 0 0:0
08096 Aleksandra Bogacka Polska 24.05.2001 0 0 0:0
08095 Michał Gaszyński Polska 03.02.2000 0 0 0:0
08085 Barbara Płaskonka Polska 19.10.1998 0 0 0:0
08078 Michał Lengiewicz Polska 24.09.1988 0 0 0:0
08079 Krzysztof Zalewski Polska 14.04.1975 0 0 0:0
08077 Paweł Wolff Polska 28.05.1987 0 0 0:0
08076 Marek Zalewski Polska 06.06.1980 0 0 0:0
08075 Grzegorz Smyk Polska 24.02.1982 0 0 0:0
08080 Michał Paczuła Polska 13.05.1988 0 0 0:0
08081 Michał Kiełbik Polska 02.04.1984 0 0 0:0
08086 Oskar Ciałowicz Polska 14.11.1984 0 0 0:0
08084 Adam Grabarski Polska 02.02.1974 0 0 0:0
08083 Ryszard Smoter Polska 19.10.1974 0 0 0:0
08082 Maciej Muda Polska 29.05.1978 0 0 0:0
08087 Mateusz Stańczak Polska 14.11.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-08
g. 12:00
004
3LM 1
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS IMOLA LUPUS Warszawa 8:4 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
010
3LM 2
UKS IMOLA LUPUS Warszawa STS Szydłowiec 8:2 Szczegóły
2016-11-20
g. 11:00
016
3LM 3
AZS POLITECHNIKA Warszawa UKS IMOLA LUPUS Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
022
3LM 4
UKS IMOLA LUPUS Warszawa ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 8:4 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
028
3LM 5
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS IMOLA LUPUS Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
034
3LM 6
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS IMOLA LUPUS Warszawa 4:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 14:00
039
3LM 7
UKS IMOLA LUPUS Warszawa UKS 14 I Ursus 9:1 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
044
3LM 8
UKS Sanniki UKS IMOLA LUPUS Warszawa 8:5 Szczegóły
2017-01-15
g. 16:00
050
3LM 9
UKS IMOLA LUPUS Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
057
3LM 10
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin UKS IMOLA LUPUS Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
063
3LM 11
UKS IMOLA LUPUS Warszawa KTS ENERGIA I Kozienice 9:1 Szczegóły
2017-03-19
g. 14:00
001
3LM 12
UKS IMOLA LUPUS Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:6 Szczegóły
2017-03-11
g. 11:00
007
3LM 13
UKS IMOLA LUPUS Warszawa UKS Sanniki 6:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
014
3LM 14
UKS IMOLA LUPUS Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 8:6 Szczegóły