Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
AZS POLITECHNIKA Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
510 476 476
E-mail:
biuro@azspw.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Solec 71, 00-402 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Adam Dorsz
510 476 476
biuro@azspw.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Sanniki 14 23 108:52
2. UKS IMOLA LUPUS Warszawa 14 19 102:68
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 14 19 101:67
4. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 14 18* 99:65

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 18 28 135:85
2. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 22 120:93
3. KTS ENERGIA I Kozienice 18 17 103:116
4. STS Szydłowiec 18 15 105:106
5. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 18 14 75:125
6. UKS 14 I Ursus 18 11 87:124
7. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 9 80:136
8. AZS POLITECHNIKA Warszawa 18 4 63:141

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin karę jednego ujemnego punktu.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07544 Kamil Dębski Polska 16.07.1989 24 19 72:57
07545 Adam Dorsz Polska 11.10.1990 20 20 60:60
07547 Jacek Najmrocki Polska 26.03.1990 9 16 27:48
07543 Sylwia Borkowska Polska 04.11.1994 2 22 6:66
07549 Marcin Filipowicz Polska 21.09.1990 0 0 0:0
07546 Marek Kajfasz Polska 22.05.1989 0 20 0:60
07548 Jan Roszuk Polska 26.05.1992 0 8 0:24

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
006
3LM 1
AZS POLITECHNIKA Warszawa ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
011
3LM 2
MLUKS NADWIŚLANIN Płock AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:2 Szczegóły
2016-11-20
g. 11:00
016
3LM 3
AZS POLITECHNIKA Warszawa UKS IMOLA LUPUS Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 13:00
021
3LM 4
UKS 14 I Ursus AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:6 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
026
3LM 5
AZS POLITECHNIKA Warszawa UKS Sanniki 2:8 Szczegóły
2016-12-14
g. 17:30
031
3LM 6
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa AZS POLITECHNIKA Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
040
3LM 7
AZS POLITECHNIKA Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 0:10 Szczegóły
2017-01-07
g. 12:00
047
3LM 8
KTS ENERGIA I Kozienice AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
053
3LM 9
AZS POLITECHNIKA Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
060
3LM 10
STS Szydłowiec AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
066
3LM 11
AZS POLITECHNIKA Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-03-07
g. 18:30
004
3LM 12
AZS POLITECHNIKA Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
009
3LM 13
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
017
3LM 14
AZS POLITECHNIKA Warszawa STS Szydłowiec 3:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
021
3LM 15
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-04-20
g. 18:00
025
3LM 16
AZS POLITECHNIKA Warszawa UKS 14 I Ursus 4:8 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00
029
3LM 17
AZS POLITECHNIKA Warszawa KTS ENERGIA I Kozienice 5:8 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
034
3LM 18
KS SPÓJNIA III Warszawa AZS POLITECHNIKA Warszawa 7:7 Szczegóły