Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
606 912 215
E-mail:
j.adamkiewicz@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Króla Maciusia 5 Warszawa (Zespół Szkół nr 115)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Kwaśniewski
606 912 215
j.adamkiewicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Sanniki 14 23 108:52
2. UKS IMOLA LUPUS Warszawa 14 19 102:68
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 14 19 101:67
4. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 14 18* 99:65

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 18 28 135:85
2. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 22 120:93
3. KTS ENERGIA I Kozienice 18 17 103:116
4. STS Szydłowiec 18 15 105:106
5. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 18 14 75:125
6. UKS 14 I Ursus 18 11 87:124
7. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 9 80:136
8. AZS POLITECHNIKA Warszawa 18 4 63:141

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin karę jednego ujemnego punktu.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00877 Jakub Miszkurka Polska 06.02.2001 29 8 87:24
00882 Michał Kwaśniewski Polska 02.05.1992 26 15 78:45
07660 Justyn Milewski Polska 09.07.1983 19 20 57:60
07673 Krzysztof Bieniek Polska 14.03.1997 19 17 57:51
07653 Piotr Jaworski Polska 27.09.1999 0 3 0:9
00876 Maciej Brodzki Polska 12.09.1991 0 0 0:0
07648 Artur Domaradzki Polska 03.06.1974 0 0 0:0
07674 Mariusz Piątkowski Polska 05.01.1970 0 0 0:0
00873 Grzegorz Janczewski Polska 08.12.1986 0 0 0:0
07667 Wojciech Zawadzki Polska 03.11.1967 0 0 0:0
00874 Tomasz Makowski Polska 10.01.1982 0 0 0:0
00881 Jarosław Adamkiewicz Polska 26.12.1964 0 9 0:27
07647 Krzysztof Czuryłowicz Polska 16.10.1985 0 0 0:0
00879 Adam Szatecki Polska 01.07.1971 0 0 0:0
07652 Łukasz Jamorski Polska 29.10.2000 0 4 0:12
00880 Michał Zakrzewski Polska 07.11.1977 0 0 0:0
00875 Aleksander Wieteska Polska 25.08.1989 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 12:00
001
3LM 1
KS SPÓJNIA III Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 4:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
007
3LM 2
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 2:8 Szczegóły
2016-11-12
g. 11:00
013
3LM 3
KTS ENERGIA I Kozienice SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 5:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
019
3LM 4
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
025
3LM 5
STS Szydłowiec SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 6:8 Szczegóły
2016-12-14
g. 17:30
031
3LM 6
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa AZS POLITECHNIKA Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-12-08
g. 18:00
037
3LM 7
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-12-18
g. 17:00
043
3LM 8
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2017-01-15
g. 16:00
050
3LM 9
UKS IMOLA LUPUS Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
055
3LM 10
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa UKS 14 I Ursus 8:2 Szczegóły
2017-01-21
g. 11:00
061
3LM 11
UKS Sanniki SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-03-07
g. 18:30
004
3LM 12
AZS POLITECHNIKA Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-03-10
g. 18:00
012
3LM 13
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-04-29
g. 11:00
016
3LM 14
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KTS ENERGIA I Kozienice 6:8 Szczegóły
2017-04-12
g. 17:30
020
3LM 15
UKS 14 I Ursus SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00
024
3LM 16
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 0:10 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
028
3LM 17
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2017-04-05
g. 17:00
031
3LM 18
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły