Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SPÓJNIA III Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 218 339
E-mail:
klub@ksspojnia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, 01-531 Warszawa (KS Spójnia)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Stępień
602 218 339
klub@ksspojnia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Sanniki 14 23 108:52
2. UKS IMOLA LUPUS Warszawa 14 19 102:68
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 14 19 101:67
4. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 14 18* 99:65

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 18 28 135:85
2. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 22 120:93
3. KTS ENERGIA I Kozienice 18 17 103:116
4. STS Szydłowiec 18 15 105:106
5. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 18 14 75:125
6. UKS 14 I Ursus 18 11 87:124
7. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 9 80:136
8. AZS POLITECHNIKA Warszawa 18 4 63:141

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin karę jednego ujemnego punktu.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07043 Wojciech Zieliński Polska 03.06.1980 19 19 57:57
07047 Artur Zieliński Polska 06.09.1966 14 16 42:48
07018 Marcin Starczyński Polska 03.11.1989 13 17 39:51
07020 Kacper Moliński Polska 25.12.2000 12 17 36:51
07022 Paweł Tusień Polska 11.04.1969 3 6 9:18
07046 Hubert Stoklas Polska 30.07.1965 2 19 6:57
00833 Krzysztof Stępień Polska 10.07.1970 1 12 3:36
07507 Kacper Olczak Polska 24.05.2000 0 0 0:0
07019 Mateusz Jarosławski Polska 28.07.1997 0 10 0:30
07021 Jacek Adamiak Polska 26.07.1966 0 0 0:0
07042 Grzegorz Świderski Polska 25.10.1967 0 0 0:0
00835 Piotr Koniczuk Polska 04.05.1965 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 12:00
001
3LM 1
KS SPÓJNIA III Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 4:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
012
3LM 2
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
018
3LM 3
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KS SPÓJNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
023
3LM 4
KS SPÓJNIA III Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 1:9 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
030
3LM 5
KTS ENERGIA I Kozienice KS SPÓJNIA III Warszawa 8:6 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
034
3LM 6
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS IMOLA LUPUS Warszawa 4:8 Szczegóły
2016-12-10
g. 13:00
042
3LM 7
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
045
3LM 8
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS 14 I Ursus 2:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 17:00
054
3LM 9
STS Szydłowiec KS SPÓJNIA III Warszawa 9:1 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
056
3LM 10
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS Sanniki 1:9 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
066
3LM 11
AZS POLITECHNIKA Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
003
3LM 12
KS SPÓJNIA III Warszawa ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2017-03-10
g. 18:00
012
3LM 13
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
018
3LM 14
KS SPÓJNIA III Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
022
3LM 15
KS SPÓJNIA III Warszawa STS Szydłowiec 8:6 Szczegóły
2017-04-21
g. 18:00
026
3LM 16
KS SPÓJNIA III Warszawa KTS ENERGIA I Kozienice 7:7 Szczegóły
2017-04-28
g. 18:30
030
3LM 17
UKS 14 I Ursus KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
034
3LM 18
KS SPÓJNIA III Warszawa AZS POLITECHNIKA Warszawa 7:7 Szczegóły