Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Artur
Zieliński
KS SPÓJNIA III Warszawa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  6 września 1966 r.
2016/2017:
30
Występy
14
Zwycięstwa
16
Porażki
46.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Sanniki 14 23 108:52
2. UKS IMOLA LUPUS Warszawa 14 19 102:68
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 14 19 101:67
4. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 14 18* 99:65

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 18 28 135:85
2. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 22 120:93
3. KTS ENERGIA I Kozienice 18 17 103:116
4. STS Szydłowiec 18 15 105:106
5. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 18 14 75:125
6. UKS 14 I Ursus 18 11 87:124
7. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 9 80:136
8. AZS POLITECHNIKA Warszawa 18 4 63:141

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin karę jednego ujemnego punktu.


Występy w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Artur Zieliński - Justyn Milewski 1 3:0 (11:5, 13:11, 11:5)
2 Mateusz Selerski - Artur Zieliński 1 3:1 (11:7, 3:11, 11:9, 11:8)
2 Piotr Sękala - Artur Zieliński 1 2:3 (13:11, 7:11, 13:11, 3:11, 12:14)
5 Jakub Caban - Artur Zieliński 1 2:3 (13:15, 11:4, 11:2, 6:11, 9:11)
5 Grzegorz Tamioła - Artur Zieliński 1 1:3 (7:11, 7:11, 13:11, 10:12)
5 Mariusz Kuryłek - Artur Zieliński 1 3:1 (11:5, 6:11, 11:4, 11:8)
4 Artur Zieliński - Michał Lewandowski 1 3:1 (11:8, 11:7, 3:11, 13:11)
4 Artur Zieliński - Sebastian Kopacki 1 0:3 (7:11, 7:11, 9:11)
6 Artur Zieliński - Mateusz Pawlik 1 0:3 (9:11, 7:11, 5:11)
6 Artur Zieliński - Daniel Draczka 1 0:3 (2:11, 8:11, 5:11)
8 Artur Zieliński - Marcin Łopatowski 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 8:11)
8 Artur Zieliński - Wojciech Dąbrowski 1 1:3 (11:3, 10:12, 8:11, 6:11)
11 Marek Kajfasz - Artur Zieliński 1 1:3 (5:11, 7:11, 11:8, 1:11)
11 Adam Dorsz - Artur Zieliński 1 3:2 (7:11, 11:5, 11:9, 8:11, 11:8)
11 Jacek Najmrocki - Artur Zieliński 1 3:1 (11:6, 7:11, 11:7, 11:7)
12 Artur Zieliński - Mateusz Selerski 1 1:3 (13:11, 7:11, 9:11, 6:11)
12 Artur Zieliński - Damian Selerski 1 1:3 (5:11, 7:11, 12:10, 7:11)
13 Jakub Miszkurka - Artur Zieliński 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:6)
13 Piotr Jaworski - Artur Zieliński 1 1:3 (5:11, 3:11, 11:9, 6:11)
14 Artur Zieliński - Adam Banasik 1 3:1 (12:10, 11:13, 12:10, 11:4 )
14 Artur Zieliński - Dariusz Budzich 1 0:3 (7:11, 7:11, 5:11)
14 Artur Zieliński - Jakub Godawski 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:4)
15 Artur Zieliński - Grzegorz Majewski 1 3:2 (9:11, 11:3, 11:8, 23:25, 13:11)
15 Artur Zieliński - Wiesław Mazurek 1 1:3 (4:11, 11:8, 9:11, 8:11)
15 Artur Zieliński - Rafał Uciński 1 3:2 (8:11, 11:7, 9:11, 11:3, 11:4)
16 Artur Zieliński - Piotr Łyjak 1 0:3 (7:11, 8:11, 5:11)
16 Artur Zieliński - Mariusz Kuryłek 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:8)
17 Marcin Łopatowski - Artur Zieliński 1 3:2 (11:8, 7:11, 11:6, 8:11, 14:12)
17 Wojciech Dąbrowski - Artur Zieliński 1 2:3 (9:11, 9:11, 12:10, 12:10, 9:11)
17 Dariusz Skowroński - Artur Zieliński 1 2:3 (8:11, 11:6, 11:8, 9:11, 8:11)