Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 729 906
E-mail:
edyta.skoczen@bogoriagrodzisk.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Kilińskiego 8a, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Grześlak
602 729 906
zbigniew.grzeslak@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Sanniki 14 23 108:52
2. UKS IMOLA LUPUS Warszawa 14 19 102:68
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 14 19 101:67
4. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 14 18* 99:65

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 18 28 135:85
2. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 22 120:93
3. KTS ENERGIA I Kozienice 18 17 103:116
4. STS Szydłowiec 18 15 105:106
5. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 18 14 75:125
6. UKS 14 I Ursus 18 11 87:124
7. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 9 80:136
8. AZS POLITECHNIKA Warszawa 18 4 63:141

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin karę jednego ujemnego punktu.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00140 Zbigniew Grześlak Polska 13.09.1985 15 1 45:3
05689 Dariusz Budzich Polska 16.02.1977 13 1 39:3
05662 Miłosz Redzimski Polska 10.09.2006 11 4 33:12
00137 Artur Michalczyk Polska 16.01.2001 8 14 24:42
05654 Jakub Godawski Polska 12.08.1999 4 14 12:42
05656 Szymon Wiśniewski Polska 16.03.2005 3 4 9:12
05653 Martyna Lis Polska 25.03.2002 2 12 6:36
05655 Adam Banasik Polska 03.05.2004 2 14 6:42
05666 Adam Stąporek Polska 29.09.2003 2 3 6:9
05661 Jakub Lis Polska 08.10.2003 1 2 3:6
05688 Artur Wiśniewski Polska 11.06.1978 0 0 0:0
05685 Artur Tytz Polska 29.09.1980 0 2 0:6
05686 Paweł Zaszczyński Polska 25.02.1983 0 1 0:3
05664 Krzysztof Stąporek Polska 25.06.2006 0 6 0:18
05657 Dawid Budzich Polska 23.04.2007 0 5 0:15
05658 Mikołaj Giereło Polska 05.07.2005 0 1 0:3
05684 Piotr Florczak Polska 02.10.2003 0 3 0:9
05687 Adam Białek Polska 19.01.1993 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-08
g. 12:00
004
3LM 1
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS IMOLA LUPUS Warszawa 8:4 Szczegóły
2016-10-16
g. 13:00
009
3LM 2
UKS 14 I Ursus KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
014
3LM 3
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS Sanniki 0:10 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
019
3LM 4
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
029
3LM 5
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 1:9 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
036
3LM 6
KTS ENERGIA I Kozienice KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2016-12-10
g. 13:00
042
3LM 7
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
048
3LM 8
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
053
3LM 9
AZS POLITECHNIKA Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
059
3LM 10
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 0:10 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
064
3LM 11
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
005
3LM 12
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS 14 I Ursus 8:6 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
010
3LM 13
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KTS ENERGIA I Kozienice 2:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
018
3LM 14
KS SPÓJNIA III Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
021
3LM 15
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00
024
3LM 16
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 0:10 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
027
3LM 17
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
032
3LM 18
STS Szydłowiec KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 10:0 Szczegóły