Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Sanniki 14 23 108:52
2. UKS IMOLA LUPUS Warszawa 14 19 102:68
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 14 19 101:67
4. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 14 19 99:65

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 18 28 135:85
2. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 22 120:93
3. KTS ENERGIA I Kozienice 18 17 103:116
4. STS Szydłowiec 18 15 105:106
5. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 18 14 75:125
6. UKS 14 I Ursus 18 11 87:124
7. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 9 80:136
8. AZS POLITECHNIKA Warszawa 18 4 63:141

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-11-06, godz. 11:00
Mecz nr: 019 3LM 4 (4. kolejka)

SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 7:7 KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Justyn Milewski - Miłosz Redzimski 1 0:3 (9:11, 7:11, 11:13)
Jarosław Adamkiewicz - Szymon Wiśniewski 1 0:3 (4:11, 10:12, 7:11)
Krzysztof Bieniek - Artur Michalczyk 1 2:3 (7:11, 6:11, 11:8, 11:5, 4:11)
Jakub Miszkurka - Adam Banasik 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:4)
Justyn Milewski - Szymon Wiśniewski 1 3:1 (11:9, 4:11, 11:9, 11:6)
Jarosław Adamkiewicz - Miłosz Redzimski 1 0:3 (6:11, 5:11, 7:11)
Jakub Miszkurka - Artur Michalczyk 1 3:1 (11:8, 11:8, 11:13, 12:10)
Krzysztof Bieniek - Adam Banasik 1 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 12:10)
Justyn Milewski - Artur Michalczyk 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:8)
Krzysztof Bieniek - Miłosz Redzimski 1 3:1 (5:11, 11:7, 11:9, 11:7)
Jarosław Adamkiewicz - Adam Banasik 1 1:3 (6:11, 9:11, 11:7, 1:11)
Jakub Miszkurka - Szymon Wiśniewski 1 3:1 (7:11, 11:5, 11:2, 11:4)
J. Adamkiewicz / J. Milewski - M. Redzimski / S. Wiśniewski 1 0:3 (7:11, 6:11, 8:11)
K. Bieniek / J. Miszkurka - A. Banasik / A. Michalczyk 1 1:3 (9:11, 7:11, 12:10, 5:11)