Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KTS ENERGIA I Kozienice
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
694 912 170
E-mail:
nzielony@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala sportowa KCRiS
ul. Głowaczowska 48, 26-900 Kozienice
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Norbert Zielony
694 912 170
nzielony@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Sanniki 14 23 108:52
2. UKS IMOLA LUPUS Warszawa 14 19 102:68
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 14 19 101:67
4. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 14 18* 99:65

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 18 28 135:85
2. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 22 120:93
3. KTS ENERGIA I Kozienice 18 17 103:116
4. STS Szydłowiec 18 15 105:106
5. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 18 14 75:125
6. UKS 14 I Ursus 18 11 87:124
7. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 9 80:136
8. AZS POLITECHNIKA Warszawa 18 4 63:141

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin karę jednego ujemnego punktu.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01387 Jan Molęda Polska 31.01.1959 34 9 102:27
01386 Jakub Caban Polska 05.08.1997 15 22 45:66
01382 Piotr Łyjak Polska 02.12.1997 13 17 39:51
01380 Mariusz Kuryłek Polska 19.06.1988 12 33 36:99
01381 Grzegorz Tamioła Polska 16.11.1971 10 17 30:51
01389 Roman Gołębiowski Polska 03.02.1971 0 0 0:0
01388 Tomasz Tamioła Polska 04.07.1999 0 0 0:0
01383 Jakub Chołuń Polska 03.12.1996 0 0 0:0
01379 Norbert Zielony Polska 20.05.1986 0 1 0:3
01378 Jan Burda Polska 23.03.1979 0 0 0:0
01384 Mateusz Kacprzak Polska 04.09.1989 0 0 0:0
01385 Jarosław Kozłowski Polska 14.02.1988 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
003
3LM 1
KTS ENERGIA I Kozienice UKS 14 I Ursus 8:5 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
008
3LM 2
UKS Sanniki KTS ENERGIA I Kozienice 8:2 Szczegóły
2016-11-12
g. 11:00
013
3LM 3
KTS ENERGIA I Kozienice SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 5:8 Szczegóły
2016-12-03
g. 11:00
024
3LM 4
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KTS ENERGIA I Kozienice 8:4 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
030
3LM 5
KTS ENERGIA I Kozienice KS SPÓJNIA III Warszawa 8:6 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
036
3LM 6
KTS ENERGIA I Kozienice KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
041
3LM 7
STS Szydłowiec KTS ENERGIA I Kozienice 4:8 Szczegóły
2017-01-07
g. 12:00
047
3LM 8
KTS ENERGIA I Kozienice AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-01-06
g. 12:00
052
3LM 9
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie KTS ENERGIA I Kozienice 8:4 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
058
3LM 10
KTS ENERGIA I Kozienice MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
063
3LM 11
UKS IMOLA LUPUS Warszawa KTS ENERGIA I Kozienice 9:1 Szczegóły
2017-03-25
g. 11:00
006
3LM 12
KTS ENERGIA I Kozienice STS Szydłowiec 5:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
010
3LM 13
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KTS ENERGIA I Kozienice 2:8 Szczegóły
2017-04-29
g. 11:00
016
3LM 14
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KTS ENERGIA I Kozienice 6:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
019
3LM 15
KTS ENERGIA I Kozienice ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2017-04-21
g. 18:00
026
3LM 16
KS SPÓJNIA III Warszawa KTS ENERGIA I Kozienice 7:7 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00
029
3LM 17
AZS POLITECHNIKA Warszawa KTS ENERGIA I Kozienice 5:8 Szczegóły
2017-05-07
g. 15:00
033
3LM 18
UKS 14 I Ursus KTS ENERGIA I Kozienice 6:8 Szczegóły