Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Jan
Molęda
KTS ENERGIA I Kozienice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  31 stycznia 1959 r.
2016/2017:
43
Występy
34
Zwycięstwa
9
Porażki
79.07%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Sanniki 14 23 108:52
2. UKS IMOLA LUPUS Warszawa 14 19 102:68
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 14 19 101:67
4. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 14 18* 99:65

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 18 28 135:85
2. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 22 120:93
3. KTS ENERGIA I Kozienice 18 17 103:116
4. STS Szydłowiec 18 15 105:106
5. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 18 14 75:125
6. UKS 14 I Ursus 18 11 87:124
7. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 9 80:136
8. AZS POLITECHNIKA Warszawa 18 4 63:141

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin karę jednego ujemnego punktu.


Występy w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Jan Molęda - Wojciech Dąbrowski 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:5, 11:9)
1 Jan Molęda - Adam Molenda 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:7)
1 Jan Molęda - Marcin Łopatowski 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:2, 5;11)
2 Piotr Maruszak - Jan Molęda 1 2:3 (14:12, 9:11, 10:12, 11:8, 5:11)
2 Amadeusz Domański - Jan Molęda 1 0:3 (9:11, 6:11, 5:11)
3 Jan Molęda - Jakub Miszkurka 1 1:3 (8:11, 11:6, 8:11, 7:11)
3 Jan Molęda - Justyn Milewski 1 3:1 (11:9, 8:11, 11:5, 11:6)
3 Jan Molęda - Michał Kwaśniewski 1 3:0 (11:3, 12:10, 11:9)
5 Jan Molęda - Hubert Stoklas 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:8)
5 Jan Molęda - Paweł Tusień 1 3:1 (13:11, 15:13, 5:11, 11:8)
5 Jan Molęda - Wojciech Zieliński 1 3:1 (11:8, 5:1111:7, 19:17)
4 Jacek Falęcki - Jan Molęda 1 2:3 (6:11;11:8;11:5;7:11;7:11)
4 Jarosław Olewnik - Jan Molęda 1 1:3 (12:10;7:11;14:16;4:11)
4 Marek Łuczaj - Jan Molęda 1 0:3 (3:11;9:11;5:11)
6 Jan Molęda - Dariusz Budzich 1 0:3 (10:12, 7:11, 8:11)
6 Jan Molęda - Artur Michalczyk 1 3:2 (11:5, 4:11, 10:12, 11:4, 11:3)
6 Jan Molęda - Zbigniew Grześlak 1 0:3 (3:11, 2:11, 9:11)
9 Piotr Sękala - Jan Molęda 1 0:3 (6:11, 9:11, 17:19)
9 Mateusz Selerski - Jan Molęda 1 1:3 (8:11, 11:6, 14:16, 9:11)
9 Kamil Łażewski - Jan Molęda 1 2:3 (11:7, 8:11, 3:11, 14:12, 11:13)
8 Jan Molęda - Adam Dorsz 1 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11;6)
8 Jan Molęda - Sylwia Borkowska 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:5)
7 Rafał Uciński - Jan Molęda 1 0:3 (4:11,4:11,5:11)
7 Piotr Odelski - Jan Molęda 1 0:3 (6:11,8:11,6:11)
7 Wiesław Mazurek - Jan Molęda 1 2:3 (9:11,9:11,11:7,12:10,9:11)
10 Jan Molęda - Krzysztof Niedzielak 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:5)
10 Jan Molęda - Michał Lewandowski 1 2:3 (6:11, 13:11, 11:6, 7:11, 6:11)
11 Jakub Jędrzejczak - Jan Molęda 1 3:1 (11:9, 10:12, 12:10, 11:9)
11 Mateusz Pawlik - Jan Molęda 1 1:3 (9:11, 12:10, 8:11. 6:11)
13 Jakub Godawski - Jan Molęda 1 0:3 (8:11, 4:11, 5:11)
13 Artur Michalczyk - Jan Molęda 1 0:3 (9:11, 10:12, 7:11)
12 Jan Molęda - Piotr Odelski 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:8)
12 Jan Molęda - Wiesław Mazurek 1 3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11;8)
12 Jan Molęda - Rafał Uciński 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:7)
15 Jan Molęda - Damian Selerski 1 3:2 (11:9, 4:11, 7:11, 15:13, 11:5)
15 Jan Molęda - Mateusz Selerski 1 1:3 (11:9, 6:11, 5:11, 6:11)
15 Jan Molęda - Kamil Łażewski 1 3:2 (7:11, 11:8, 11:7, 8:11, 11:6)
16 Wojciech Zieliński - Jan Molęda 1 3:2 (7:11, 4:11, 11:7, 11:4, 11:9)
16 Kacper Moliński - Jan Molęda 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:9)
16 Marcin Starczyński - Jan Molęda 1 0:3 (8:11, 8:11, 4:11)
14 Krzysztof Bieniek - Jan Molęda 1 0:3 (3:11, 6:11, 10:12)
14 Jarosław Adamkiewicz - Jan Molęda 1 0:3 (3:11, 5:11, 5:11)
14 Michał Kwaśniewski - Jan Molęda 1 1:3 (3:11, 6:11, 11:7, 8:11)