Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS 14 I Ursus
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
531 361 478
E-mail:
irek@ckmediator.com.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ul. Sosnkowskiego 14, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Ireneusz Wróblewski
600 218 121
irek@ckmediator.com.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Sanniki 14 23 108:52
2. UKS IMOLA LUPUS Warszawa 14 19 102:68
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 14 19 101:67
4. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 14 18* 99:65

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 18 28 135:85
2. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 22 120:93
3. KTS ENERGIA I Kozienice 18 17 103:116
4. STS Szydłowiec 18 15 105:106
5. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 18 14 75:125
6. UKS 14 I Ursus 18 11 87:124
7. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 9 80:136
8. AZS POLITECHNIKA Warszawa 18 4 63:141

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin karę jednego ujemnego punktu.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06115 Marcin Łopatowski Polska 28.08.1976 24 16 72:48
06111 Dariusz Skowroński Polska 30.07.1964 20 14 60:42
06110 Wojciech Dąbrowski Polska 15.09.1956 15 21 45:63
06112 Jacek Kisiel Polska 11.10.1966 14 25 42:75
06114 Adam Molenda Polska 08.12.1970 2 12 6:36
06106 Marcin Ostrowski Polska 17.03.1971 2 1 6:3
06104 Ireneusz Wróblewski Polska 02.11.1973 0 0 0:0
06107 Robert Niewiadomski Polska 20.04.1959 0 2 0:6
06105 Dariusz Grabowski Polska 08.05.1972 0 2 0:6
06113 Rafał Niemiec Polska 03.01.1995 0 3 0:9
06108 Kamil Czerkies Polska 17.03.1988 0 2 0:6
06109 Wojciech Żmijewski Polska 04.10.1994 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
003
3LM 1
KTS ENERGIA I Kozienice UKS 14 I Ursus 8:5 Szczegóły
2016-10-16
g. 13:00
009
3LM 2
UKS 14 I Ursus KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
015
3LM 3
STS Szydłowiec UKS 14 I Ursus 8:3 Szczegóły
2016-11-06
g. 13:00
021
3LM 4
UKS 14 I Ursus AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:6 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
027
3LM 5
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie UKS 14 I Ursus 8:6 Szczegóły
2016-11-27
g. 13:00
033
3LM 6
UKS 14 I Ursus MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 14:00
039
3LM 7
UKS IMOLA LUPUS Warszawa UKS 14 I Ursus 9:1 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
045
3LM 8
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS 14 I Ursus 2:8 Szczegóły
2017-01-07
g. 13:00
049
3LM 9
UKS 14 I Ursus UKS Sanniki 3:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
055
3LM 10
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa UKS 14 I Ursus 8:2 Szczegóły
2017-02-05
g. 13:00
062
3LM 11
UKS 14 I Ursus GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 0:10 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
005
3LM 12
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS 14 I Ursus 8:6 Szczegóły
2017-03-12
g. 13:00
011
3LM 13
UKS 14 I Ursus STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2017-03-26
g. 12:00
015
3LM 14
UKS 14 I Ursus ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2017-04-12
g. 17:30
020
3LM 15
UKS 14 I Ursus SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-04-20
g. 18:00
025
3LM 16
AZS POLITECHNIKA Warszawa UKS 14 I Ursus 4:8 Szczegóły
2017-04-28
g. 18:30
030
3LM 17
UKS 14 I Ursus KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-05-07
g. 15:00
033
3LM 18
UKS 14 I Ursus KTS ENERGIA I Kozienice 6:8 Szczegóły