Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Sanniki 14 23 108:52
2. UKS IMOLA LUPUS Warszawa 14 19 102:68
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 14 19 101:67
4. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 14 19 99:65

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 18 28 135:85
2. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 22 120:93
3. KTS ENERGIA I Kozienice 18 17 103:116
4. STS Szydłowiec 18 15 105:106
5. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 18 14 75:125
6. UKS 14 I Ursus 18 11 87:124
7. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 9 80:136
8. AZS POLITECHNIKA Warszawa 18 4 63:141

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-02-26, godz. 11:00
Mecz nr: 005 3LM 12 (12. kolejka)

KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 8:6 UKS 14 I Ursus

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Artur Michalczyk - Dariusz Skowroński 1 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
Adam Banasik - Jacek Kisiel 1 0:3 (5:11, 7:11, 5:11)
Jakub Godawski - Wojciech Dąbrowski 1 3:1 (15:13, 11:5, 9:11, 11:4)
Miłosz Redzimski - Marcin Łopatowski 1 3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 11:13, 11:9)
Artur Michalczyk - Jacek Kisiel 1 3:1 (5:11, 11:5,11:4, 12:10)
Adam Banasik - Dariusz Skowroński 1 2:3 (5:11, 8:11, 11:8, 11:9, 16:18)
Miłosz Redzimski - Wojciech Dąbrowski 1 3:1 (11:7, 11:8, 6:11, 11:3)
Jakub Godawski - Marcin Łopatowski 1 0:3 (5:11, 6:11, 5:11)
Artur Michalczyk - Marcin Łopatowski 1 0:3 (6:11, 7:11, 5:11)
Miłosz Redzimski - Dariusz Skowroński 1 3:2 (11:8, 11:4, 5:11, 8:11, 11:9)
Krzysztof Stąporek - Wojciech Dąbrowski 1 0:3 (5:11, 6:11, 5:11)
Jakub Godawski - Jacek Kisiel 1 3:2 (11:8, 11:13, 5:11, 11:8, 16:14)
A. Michalczyk / J. Godawski - M. Łopatowski / D. Skowroński 1 3:1 (12:10, 6:11, 11:9, 11:9)
A. Banasik / M. Redzimski - J. Kisiel / W. Dąbrowski 1 3:1 (9:11, 11:7, 11:6, 11:9)