Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
STS Szydłowiec
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
608 498 515
E-mail:
zdziech.marek@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Wschodnia 57, 26-500 Szydłowiec (Zespół Szkół)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Zdziech
608 498 515
zdziech.marek@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Sanniki 14 23 108:52
2. UKS IMOLA LUPUS Warszawa 14 19 102:68
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 14 19 101:67
4. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 14 18* 99:65

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 18 28 135:85
2. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 22 120:93
3. KTS ENERGIA I Kozienice 18 17 103:116
4. STS Szydłowiec 18 15 105:106
5. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 18 14 75:125
6. UKS 14 I Ursus 18 11 87:124
7. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 9 80:136
8. AZS POLITECHNIKA Warszawa 18 4 63:141

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin karę jednego ujemnego punktu.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08612 Wiesław Mazurek Polska 20.02.1980 34 14 102:42
08611 Piotr Odelski Polska 29.07.1983 21 23 63:69
08610 Rafał Uciński Polska 13.07.1975 15 27 45:81
08613 Maciej Stochmal Polska 01.08.1996 8 6 24:18
08606 Grzegorz Majewski Polska 18.08.1964 7 20 21:60
08608 Roman Świercz Polska 01.01.1960 0 0 0:0
08614 Jakub Środa Polska 16.12.1999 0 0 0:0
08609 Marek Zdziech Polska 16.06.1962 0 0 0:0
08605 Mateusz Gąciarski Polska 06.02.1995 0 0 0:0
08607 Kamil Świercz Polska 21.12.1997 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
005
3LM 1
STS Szydłowiec MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
010
3LM 2
UKS IMOLA LUPUS Warszawa STS Szydłowiec 8:2 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
015
3LM 3
STS Szydłowiec UKS 14 I Ursus 8:3 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
020
3LM 4
UKS Sanniki STS Szydłowiec 3:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
025
3LM 5
STS Szydłowiec SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 6:8 Szczegóły
2016-11-20
g. 11:00
035
3LM 6
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin STS Szydłowiec 7:7 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
041
3LM 7
STS Szydłowiec KTS ENERGIA I Kozienice 4:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
048
3LM 8
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2017-01-15
g. 17:00
054
3LM 9
STS Szydłowiec KS SPÓJNIA III Warszawa 9:1 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
060
3LM 10
STS Szydłowiec AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
065
3LM 11
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie STS Szydłowiec 8:3 Szczegóły
2017-03-25
g. 11:00
006
3LM 12
KTS ENERGIA I Kozienice STS Szydłowiec 5:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 13:00
011
3LM 13
UKS 14 I Ursus STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
017
3LM 14
AZS POLITECHNIKA Warszawa STS Szydłowiec 3:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
022
3LM 15
KS SPÓJNIA III Warszawa STS Szydłowiec 8:6 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00
023
3LM 16
STS Szydłowiec ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
028
3LM 17
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
032
3LM 18
STS Szydłowiec KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 10:0 Szczegóły