Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS Wąsewo
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 511 160
E-mail:
tenisista1@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Armii Krajowej 6, 07-311 Wąsewo (Gminne Centrum Sportu i Rekreacji)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Przemysław Gozdowski
502 511 160
tenisista1@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA Gostynin 16 26 116:57
2. KU AZS SGH Warszawa 16 24 118:73
3. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 24 116:76
4. GKS WKRA Sochocin 16 19 106:89
5. KS Wąsewo 16 17 97:87
6. UKS II Sanniki 16 13 87:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 15* 104:105
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 14 91:104
3. TS Ciechanów 16 13 88:97
4. KS SOKÓŁ I Serock 16 12* 92:103
5. SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 16 10 69:112
6. ŻBIK Nasielsk 16 2 47:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS ORZEŁ II Siedlin karę jednego ujemnego punktu oraz na drużynę KS SOKÓŁ Serock karę dwóch ujemnych punktów.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02124 Paweł Listwon Polska 16.02.1985 26 11 78:33
02125 Sylwester Puchalski Polska 26.03.1990 25 8 75:24
02119 Przemysław Gozdowski Polska 18.09.1961 12 13 36:39
02121 Piotr Fidura Polska 26.05.1989 12 18 36:54
02120 Konrad Fidura Polska 01.06.1994 2 15 6:45
02122 Jarosław Kuczyński Polska 28.08.1962 1 1 3:3
02126 Marcin Dudziec Polska 05.11.1990 0 0 0:0
02123 Katarzyna Listwon Polska 25.11.1987 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
002
4LMA 1
TG SOKÓŁ I Brwinów KS Wąsewo 8:3 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
008
4LMA 2
KS Wąsewo ŻBIK Nasielsk 10:0 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
014
4LMA 3
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS Wąsewo 3:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 14:00
020
4LMA 4
KS Wąsewo GKS WKRA Sochocin 8:4 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
026
4LMA 5
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa KS Wąsewo 4:8 Szczegóły
2016-12-04
g. 15:00
032
4LMA 6
KS Wąsewo KU AZS SGH Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
038
4LMA 7
UKS II Sanniki KS Wąsewo 10:0 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
044
4LMA 8
KS Wąsewo KS SOKÓŁ I Serock 7:7 Szczegóły
2017-01-15
g. 14:00
049
4LMA 9
TS Ciechanów KS Wąsewo 1:9 Szczegóły
2017-01-22
g. 12:00
056
4LMA 10
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS Wąsewo 3:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
061
4LMA 11
KS Wąsewo UKS ALFA Gostynin 2:8 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
001
4LMA 12
KS Wąsewo TG SOKÓŁ I Brwinów 7:7 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
009
4LMA 13
KU AZS SGH Warszawa KS Wąsewo 7:7 Szczegóły
2017-03-25
g. 17:00
015
4LMA 14
KS Wąsewo UKS II Sanniki 9:1 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
021
4LMA 15
UKS ALFA Gostynin KS Wąsewo 8:2 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
026
4LMA 16
GKS WKRA Sochocin KS Wąsewo 8:6 Szczegóły