Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
503 107 260
E-mail:
j.adamkiewicz@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Króla Maciusia 5 Warszawa (Zespół Szkół nr 115)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Jaworski
503 107 260
Osoba odpowiedzialna:
Robert Rudnicki
608 699 442
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA Gostynin 16 26 116:57
2. KU AZS SGH Warszawa 16 24 118:73
3. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 24 116:76
4. GKS WKRA Sochocin 16 19 106:89
5. KS Wąsewo 16 17 97:87
6. UKS II Sanniki 16 13 87:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 15* 104:105
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 14 91:104
3. TS Ciechanów 16 13 88:97
4. KS SOKÓŁ I Serock 16 12* 92:103
5. SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 16 10 69:112
6. ŻBIK Nasielsk 16 2 47:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS ORZEŁ II Siedlin karę jednego ujemnego punktu oraz na drużynę KS SOKÓŁ Serock karę dwóch ujemnych punktów.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07653 Piotr Jaworski Polska 27.09.1999 23 16 69:48
07652 Łukasz Jamorski Polska 29.10.2000 20 16 60:48
07646 Filip Soszyński Polska 28.12.2000 10 21 30:63
07662 Filip Rudnicki Polska 07.01.1998 3 16 9:48
07656 Jakub Kordel Polska 30.11.1999 3 19 9:57
07649 Jan Durakiewicz Polska 27.12.1998 0 0 0:0
00877 Jakub Miszkurka Polska 06.02.2001 0 0 0:0
07658 Maciej Maciejewski Polska 19.11.1999 0 2 0:6
07668 Wiktor Ziemiański Polska 01.11.1997 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
006
4LMA 1
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa KU AZS SGH Warszawa 2:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
011
4LMA 2
UKS II Sanniki SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
016
4LMA 3
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa KS SOKÓŁ I Serock 3:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
021
4LMA 4
TS Ciechanów SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
026
4LMA 5
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa KS Wąsewo 4:8 Szczegóły
2016-12-16
g. 18:00
031
4LMA 6
UKS ALFA Gostynin SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
040
4LMA 7
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa TG SOKÓŁ I Brwinów 2:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
047
4LMA 8
ŻBIK Nasielsk SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-01-29
g. 12:00
053
4LMA 9
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 6:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
060
4LMA 10
GKS WKRA Sochocin SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
066
4LMA 11
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:6 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
005
4LMA 12
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
010
4LMA 13
KS SOKÓŁ I Serock SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
018
4LMA 14
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2017-04-22
g. 10:00
023
4LMA 15
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 8:5 Szczegóły
2017-05-13
g. 11:00
030
4LMA 16
GUKS ORZEŁ II Siedlin SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 8:5 Szczegóły