Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TS Ciechanów
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:


Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA Gostynin 16 26 116:57
2. KU AZS SGH Warszawa 16 24 118:73
3. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 24 116:76
4. GKS WKRA Sochocin 16 19 106:89
5. KS Wąsewo 16 17 97:87
6. UKS II Sanniki 16 13 87:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 15* 104:105
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 14 91:104
3. TS Ciechanów 16 13 88:97
4. KS SOKÓŁ I Serock 16 12* 92:103
5. SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 16 10 69:112
6. ŻBIK Nasielsk 16 2 47:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS ORZEŁ II Siedlin karę jednego ujemnego punktu oraz na drużynę KS SOKÓŁ Serock karę dwóch ujemnych punktów.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07945 Hubert Pożarowszczyk Polska 10.06.1971 25 12 74:36
07951 Sławomir Stawicki Polska 12.08.1967 20 17 60:51
07943 Stefan Żochowski Polska 12.05.1953 13 19 39:57
07944 Rafał Szarek Polska 28.05.1988 8 8 24:23
07952 Adam Wronowski Polska 18.05.2000 4 4 12:12
07953 Wojciech Budzich Polska 16.12.1975 4 9 12:26
07954 Mirosław Wronowski Polska 20.01.1970 1 6 3:18
07948 Krzysztof Dudkiewicz Polska 18.03.1970 0 0 0:0
07946 Jarosław Stępkowski Polska 10.06.1983 0 3 0:9
07947 Marcin Kacprzycki Polska 19.12.1985 0 0 0:0
07949 Tomasz Filipski Polska 30.12.1967 0 0 0:0
07950 Tomasz Iwański Polska 18.08.1972 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-07
g. 18:00
003
4LMA 1
ŻBIK Nasielsk TS Ciechanów 0:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
009
4LMA 2
TS Ciechanów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:3 Szczegóły
2016-10-30
g. 11:00
015
4LMA 3
GKS WKRA Sochocin TS Ciechanów 8:2 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
021
4LMA 4
TS Ciechanów SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
027
4LMA 5
KU AZS SGH Warszawa TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
033
4LMA 6
TS Ciechanów UKS II Sanniki 7:7 Szczegóły
2016-12-14
g. 18:00
039
4LMA 7
KS SOKÓŁ I Serock TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
045
4LMA 8
GUKS ORZEŁ II Siedlin TS Ciechanów 6:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 14:00
049
4LMA 9
TS Ciechanów KS Wąsewo 1:9 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
055
4LMA 10
UKS ALFA Gostynin TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
062
4LMA 11
TS Ciechanów TG SOKÓŁ I Brwinów 2:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
005
4LMA 12
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
011
4LMA 13
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
017
4LMA 14
TS Ciechanów GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00
024
4LMA 15
TS Ciechanów ŻBIK Nasielsk 8:2 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
028
4LMA 16
TS Ciechanów KS SOKÓŁ I Serock 7:7 Szczegóły