Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
519 772 981
E-mail:
rzekunianka@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Nowa 7, 07-411 Rzekuń (Szkoła Podstawowa)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Kowalczyk
519 772 981
rzekunianka@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA Gostynin 16 26 116:57
2. KU AZS SGH Warszawa 16 24 118:73
3. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 24 116:76
4. GKS WKRA Sochocin 16 19 106:89
5. KS Wąsewo 16 17 97:87
6. UKS II Sanniki 16 13 87:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 15* 104:105
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 14 91:104
3. TS Ciechanów 16 13 88:97
4. KS SOKÓŁ I Serock 16 12* 92:103
5. SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 16 10 69:112
6. ŻBIK Nasielsk 16 2 47:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS ORZEŁ II Siedlin karę jednego ujemnego punktu oraz na drużynę KS SOKÓŁ Serock karę dwóch ujemnych punktów.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06071 Grzegorz Kowalczyk Polska 04.05.1983 32 8 96:24
04317 Mariusz Kowalczyk Polska 21.05.1968 21 5 63:15
04319 Roman Mierzejewski Polska 02.03.1989 9 16 27:48
04320 Artur Piersa Polska 08.06.1976 7 18 21:54
04322 Mirosław Krystkowicz Polska 22.04.1966 4 16 12:48
04321 Patryk Kruczyk Polska 16.04.1999 3 12 9:36
04318 Paweł Dulewicz Polska 24.03.1982 2 9 6:27

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
004
4LMA 1
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS SOKÓŁ I Serock 8:2 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
009
4LMA 2
TS Ciechanów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:3 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
014
4LMA 3
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS Wąsewo 3:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
019
4LMA 4
UKS ALFA Gostynin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:3 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
029
4LMA 5
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TG SOKÓŁ I Brwinów 2:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
036
4LMA 6
ŻBIK Nasielsk LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 4:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
042
4LMA 7
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GUKS ORZEŁ II Siedlin 6:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
048
4LMA 8
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2017-01-29
g. 12:00
053
4LMA 9
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 6:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
059
4LMA 10
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KU AZS SGH Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
064
4LMA 11
UKS II Sanniki LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:4 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
006
4LMA 12
GUKS ORZEŁ II Siedlin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
011
4LMA 13
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
016
4LMA 14
KS SOKÓŁ I Serock LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 6:8 Szczegóły
2017-04-22
g. 10:00
023
4LMA 15
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 8:5 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
029
4LMA 16
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń ŻBIK Nasielsk 8:5 Szczegóły