Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
GKS WKRA Sochocin
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
509 133 996
E-mail:
m.pasierowski@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 17 09-110 Sochocin (Zespół Szkół i Przedszkoli)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Pasierowski
509 133 996
m.pasierowski@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA Gostynin 16 26 116:57
2. KU AZS SGH Warszawa 16 24 118:73
3. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 24 116:76
4. GKS WKRA Sochocin 16 19 106:89
5. KS Wąsewo 16 17 97:87
6. UKS II Sanniki 16 13 87:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 15* 104:105
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 14 91:104
3. TS Ciechanów 16 13 88:97
4. KS SOKÓŁ I Serock 16 12* 92:103
5. SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 16 10 69:112
6. ŻBIK Nasielsk 16 2 47:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS ORZEŁ II Siedlin karę jednego ujemnego punktu oraz na drużynę KS SOKÓŁ Serock karę dwóch ujemnych punktów.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07313 Piotr Michalski Polska 05.08.1978 31 13 93:39
07312 Marek Kamiński Polska 25.11.1958 20 17 58:49
07320 Adam Rakowski Polska 11.06.1998 19 18 57:53
07317 Mariusz Pasierowski Polska 18.12.1971 9 15 27:44
07318 Jakub Pasierowski Polska 21.10.1997 2 8 6:23
07316 Roman Sobociński Polska 01.03.1961 1 7 3:21
07319 Damian Żmijewski Polska 02.01.1998 0 0 0:0
07315 Andrzej Wasiak Polska 24.12.1975 0 2 0:6
07314 Waldemar Milczarek Polska 17.04.1964 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
005
4LMA 1
GKS WKRA Sochocin UKS II Sanniki 8:5 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
010
4LMA 2
KS SOKÓŁ I Serock GKS WKRA Sochocin 2:8 Szczegóły
2016-10-30
g. 11:00
015
4LMA 3
GKS WKRA Sochocin TS Ciechanów 8:2 Szczegóły
2016-11-06
g. 14:00
020
4LMA 4
KS Wąsewo GKS WKRA Sochocin 8:4 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
025
4LMA 5
GKS WKRA Sochocin UKS ALFA Gostynin 3:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
035
4LMA 6
TG SOKÓŁ I Brwinów GKS WKRA Sochocin 7:7 Szczegóły
2016-12-09
g. 19:00
041
4LMA 7
GKS WKRA Sochocin ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
048
4LMA 8
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
054
4LMA 9
GKS WKRA Sochocin GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
060
4LMA 10
GKS WKRA Sochocin SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
065
4LMA 11
KU AZS SGH Warszawa GKS WKRA Sochocin 8:5 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00
003
4LMA 12
GKS WKRA Sochocin KU AZS SGH Warszawa 5:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
008
4LMA 13
UKS ALFA Gostynin GKS WKRA Sochocin 7:7 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
013
4LMA 14
GKS WKRA Sochocin TG SOKÓŁ I Brwinów 4:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
020
4LMA 15
UKS II Sanniki GKS WKRA Sochocin 2:8 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
026
4LMA 16
GKS WKRA Sochocin KS Wąsewo 8:6 Szczegóły