Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MORLINY II Ostróda 10 18 76:24
2. KS DEKORGLASS II Działdowo 10 17 70:30
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 10 15 66:34
4. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 10 14 65:35
5. UKS Sanniki 10 13 57:43
6. KS SPÓJNIA II Warszawa 10 8 40:60

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 Warszawa 10 6 38:62
2. EKS MLEXER Elbląg 10 6 41:59
3. ARTENGO IKRTS Józefów 10 5 30:70
4. TĘCZA Budki Piaseckie 10 5 40:60
5. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 10 3 27:73
6. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 0 0 0:0

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Wenliang Xu
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
20 20 0 100% 60:0
2. Szymon Kolasa
(MORLINY II Ostróda)
20 18 2 90% 54:6
3. Kamil Kurowski
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
20 18 2 90% 54:6
4. Maksymilian Miastowski
(MORLINY II Ostróda)
20 16 4 80% 48:12
5. Paweł Barnaś
(SKS 40 Warszawa)
20 13 7 65% 39:21
6. Jacek Szachnowski
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
20 13 7 65% 39:21
7. Bogusław Cylwik
(UKS Sanniki)
20 13 7 65% 39:21
8. Kamil Smoliński
(ARTENGO IKRTS Józefów)
18 12 6 67% 36:18
9. Kamil Jarmołowicz
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
18 14 4 78% 33:11
10. Łukasz Sokołowski
(MORLINY II Ostróda)
20 16 4 80% 32:8
11. Miłosz Redzimski
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
16 15 1 94% 31:2
12. Tomasz Golian
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
17 15 2 88% 30:4
13. Andrzej Wawrzyniak
(UKS Sanniki)
20 15 5 75% 30:10
14. Robert Wojnarski
(UKS Sanniki)
20 10 10 50% 30:30
15. Mateusz Niedzielski
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
20 9 11 45% 27:33
16. Patryk Pyśk
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
17 11 6 65% 25:17
17. Patryk Lewandowski
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
19 12 7 63% 24:14
18. Cezary Bossowski
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
17 8 9 47% 24:27
19. Kamil Urbanowicz
(EKS MLEXER Elbląg)
18 8 10 44% 24:30
20. Bartosz Lebrecht
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
20 8 12 40% 24:36
21. Piotr Stępiński
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
12 11 1 92% 22:2
22. Olaf Pieczynin
(SKS 40 Warszawa)
20 11 9 55% 22:18
23. Tomasz Strygun
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
18 10 8 56% 20:16
24. Mateusz Selerski
(TĘCZA Budki Piaseckie)
20 8 12 40% 19:29
25. Szymon Szewczyk
(EKS MLEXER Elbląg)
14 9 5 64% 18:10
26. Ryszard Grzelak
(EKS MLEXER Elbląg)
10 6 4 60% 18:12
27. Georgij Rubinstejn
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
11 6 5 55% 18:15
28. Mateusz Pawlik
(ARTENGO IKRTS Józefów)
18 6 12 33% 18:36
29. Jakub Kuźmicz
(MORLINY II Ostróda)
10 8 2 80% 16:4
30. Jacek Karcz
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
12 8 4 67% 16:10
31. Paweł Piątkowski
(UKS Sanniki)
20 8 12 40% 16:24
32. Dariusz Skowroński
(TĘCZA Budki Piaseckie)
15 7 8 47% 14:17
33. Tomasz Dubniak
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
18 7 11 39% 14:22
34. Mateusz Rutkowski
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
16 6 10 38% 12:20
35. Szymon Wiśniewski
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
17 6 11 35% 12:23
36. Paweł Brylak
(TĘCZA Budki Piaseckie)
13 4 9 31% 12:27
37. Michał Buła
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
20 6 14 30% 12:28
38. Jacek Świtalski
(EKS MLEXER Elbląg)
18 5 13 28% 12:32
39. Kamil Łażewski
(TĘCZA Budki Piaseckie)
16 4 12 25% 12:36
40. Rafał Sztuka
(SKS 40 Warszawa)
20 4 16 20% 12:48
41. Jacek Barbachowski
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
20 4 16 20% 12:48
42. Wojciech Chrząszcz
(MORLINY II Ostróda)
10 5 5 50% 10:10
43. Paweł Chułerański
(ARTENGO IKRTS Józefów)
8 4 4 50% 9:9
44. Adrian Majchrzak
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
10 3 7 30% 9:21
45. Arkadiusz Żuk
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
4 3 1 75% 7:2
46. Katarzyna Nowocin
(SKS 40 Warszawa)
10 3 7 30% 6:14
47. Julia Więckowska
(SKS 40 Warszawa)
4 2 2 50% 4:4
48. Jakub Bielicki
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
5 2 3 40% 4:6
49. Maciej Siedlczyński
(ARTENGO IKRTS Józefów)
12 2 10 17% 4:20
50. Tomasz Libura
(EKS MLEXER Elbląg)
12 2 10 17% 4:22
51. Damian Selerski
(TĘCZA Budki Piaseckie)
16 2 14 13% 4:30
52. Mikołaj Krzewicki
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
20 1 19 5% 3:57
53. Michał Link
(EKS MLEXER Elbląg)
4 1 3 25% 2:6
54. Adam Władysiuk
(ARTENGO IKRTS Józefów)
4 1 3 25% 2:6
55. Mateusz Legat
(ARTENGO IKRTS Józefów)
10 1 9 10% 2:18
56. Michał Ogrodniczak
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
1 0 1 0% 0:3
57. Radosław Cieśliński
(EKS MLEXER Elbląg)
2 0 2 0% 0:4
58. Michał Nowak
(SKS 40 Warszawa)
2 0 2 0% 0:4
59. Igor Murasicki
(ARTENGO IKRTS Józefów)
2 0 2 0% 0:4
60. Marek Smoliński
(ARTENGO IKRTS Józefów)
2 0 2 0% 0:4
61. Magda Oklesińska
(ARTENGO IKRTS Józefów)
2 0 2 0% 0:4
62. Jan Soszyński
(ARTENGO IKRTS Józefów)
2 0 2 0% 0:4
63. Artur Gromko
(EKS MLEXER Elbląg)
2 0 2 0% 0:6
64. Bartosz Sokulski
(ARTENGO IKRTS Józefów)
2 0 2 0% 0:6
65. Mateusz Szczepański
(SKS 40 Warszawa)
4 0 4 0% 0:8
66. Paweł Tusień
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
4 0 4 0% 0:8
67. Marcin Buła
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
8 0 8 0% 0:16