Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SKS 40 Warszawa
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
601 245 835
E-mail:
barney24@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół ul. Bartosika 5, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Paweł Barnaś
500 107 292
barney24@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MORLINY II Ostróda 12 22 93:27
2. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 12 18 81:39
3. KS DEKORGLASS II Działdowo 12 17 73:47
4. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 11 15 68:42
5. UKS Sanniki 12 15 69:51
6. KS SPÓJNIA II Warszawa 11 8 40:70

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PONGORI IKRTS Józefów 11 7 37:73
2. TĘCZA Budki Piaseckie 12 7 50:70
3. SKS 40 Warszawa 10 6 38:62
4. EKS MLEXER Elbląg 12 6 47:73
5. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 11 5 34:76
6. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 0 0 0:0

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07668 Paweł Barnaś Polska 02.02.1979 13 7 39:21
07672 Olaf Pieczynin Polska 26.05.1995 11 9 22:18
07674 Rafał Sztuka Polska 10.04.1998 4 16 12:48
07671 Katarzyna Nowocin Polska 30.11.1993 3 7 6:14
07680 Julia Więckowska Polska 25.10.2002 2 2 4:4
10375 Andrzej Sas Polska 12.02.1989 0 0 0:0
07675 Adrian Ząbkowski Polska 30.11.1994 0 0 0:0
07667 Andrzej Bąk Polska 30.11.1966 0 0 0:0
07670 Michał Nowak Polska 10.03.1998 0 2 0:4
07673 Piotr Pluta Polska 09.02.1987 0 0 0:0
07664 Adam Marchewka Polska 04.10.1967 0 0 0:0
07679 Mateusz Szczepański Polska 31.03.2004 0 4 0:8
08415 Mateusz Maciak Polska 30.11.2003 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-09
g. 18:00
005
2LM 1
SKS 40 Warszawa MORLINY II Ostróda 0:10 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2018-10-14
g. 11:00
010
2LM 2
TĘCZA Budki Piaseckie SKS 40 Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2018-10-20
g. 16:30
015
2LM 3
SKS 40 Warszawa SCKiS HALS WADWICZ Warszawa -:- Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2018-10-28
g. 11:00
020
2LM 4
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin SKS 40 Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-11-04
g. 11:00
025
2LM 5
SKS 40 Warszawa KS DEKORGLASS II Działdowo 1:9 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2018-11-17
g. 17:00
035
2LM 6
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn SKS 40 Warszawa 10:0 Szczegóły
SG:
2018-12-18
g. 17:45
041
2LM 7
SKS 40 Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 3:7 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2018-12-16
g. 11:00
048
2LM 8
UKS Sanniki SKS 40 Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2019-01-06
g. 11:00
054
2LM 9
SKS 40 Warszawa PONGORI IKRTS Józefów 5:5 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2019-01-12
g. 11:00
060
2LM 10
SKS 40 Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2019-01-20
g. 12:00
W: negatywna
065
2LM 11
EKS MLEXER Elbląg SKS 40 Warszawa 0:10 Szczegóły
SG:
2019-03-24
g. 11:00
009
2LM 13
SKS 40 Warszawa MUKS FRUCTOPLANT Gąbin -:- Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2019-04-07
g. 11:00
014
2LM 14
SKS 40 Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie -:- Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2019-04-14
g. 11:00
019
2LM 15
PONGORI IKRTS Józefów SKS 40 Warszawa -:- Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2019-05-12
g. 11:00
024
2LM 16
SKS 40 Warszawa EKS MLEXER Elbląg -:- Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz