Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SKS 40 Warszawa
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
601 245 835
E-mail:
barney24@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół ul. Bartosika 5, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Paweł Barnaś
500 107 292
barney24@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS DEKORGLASS II Działdowo 7 12 52:18
2. MORLINY II Ostróda 5 10 44:6
3. UKS Sanniki 5 7 31:19
4. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 5 7 30:20
5. EKS MLEXER Elbląg 6 6 33:27
6. KS SPÓJNIA II Warszawa 5 6 25:25
7. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 4 4 23:17
8. SKS 40 Warszawa 5 3 16:34
9. TĘCZA Budki Piaseckie 5 2 19:31
10. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 5 2 14:36
11. ARTENGO IKRTS Józefów 5 1 9:41
12. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 3 0 4:26

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07668 Paweł Barnaś Polska 02.02.1979 5 5 15:15
07672 Olaf Pieczynin Polska 26.05.1995 5 5 10:10
07674 Rafał Sztuka Polska 10.04.1998 2 8 6:24
07671 Katarzyna Nowocin Polska 30.11.1993 1 5 2:10
07675 Adrian Ząbkowski Polska 30.11.1994 0 0 0:0
08415 Mateusz Maciak Polska 30.11.2003 0 0 0:0
07667 Andrzej Bąk Polska 30.11.1966 0 0 0:0
07679 Mateusz Szczepański Polska 31.03.2004 0 0 0:0
07673 Piotr Pluta Polska 09.02.1987 0 0 0:0
07664 Adam Marchewka Polska 04.10.1967 0 0 0:0
07670 Michał Nowak Polska 10.03.1998 0 0 0:0
07680 Julia Więckowska Polska 25.10.2002 0 4 0:8

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-09
g. 18:00
005
2LM 1
SKS 40 Warszawa MORLINY II Ostróda 0:10 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2018-10-14
g. 11:00
010
2LM 2
TĘCZA Budki Piaseckie SKS 40 Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2018-10-20
g. 16:30
015
2LM 3
SKS 40 Warszawa SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2018-10-28
g. 11:00
020
2LM 4
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin SKS 40 Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-11-04
g. 11:00
025
2LM 5
SKS 40 Warszawa KS DEKORGLASS II Działdowo 1:9 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2018-11-18
g. 11:00
035
2LM 6
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn SKS 40 Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2018-12-09
g. 11:00
041
2LM 7
SKS 40 Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2018-12-16
g. 11:00
048
2LM 8
UKS Sanniki SKS 40 Warszawa -:- Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2019-01-06
g. 11:00
054
2LM 9
SKS 40 Warszawa ARTENGO IKRTS Józefów -:- Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2019-01-13
g. 11:00
060
2LM 10
SKS 40 Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2019-01-20
g. 11:00
065
2LM 11
EKS MLEXER Elbląg SKS 40 Warszawa -:- Szczegóły
SG: