Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
666 817 888
E-mail:
michal.bula@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ul. Aleja Jana Pawła II 16, 09-530 Gąbin
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Buła
666 817 888
michal.bula@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MORLINY II Ostróda 9 16 69:21
2. KS DEKORGLASS II Działdowo 9 16 65:25
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 10 15 66:34
4. UKS Sanniki 9 13 54:36
5. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 9 12 57:33
6. KS SPÓJNIA II Warszawa 10 8 40:60
7. EKS MLEXER Elbląg 9 6 41:49
8. TĘCZA Budki Piaseckie 9 5 38:52
9. ARTENGO IKRTS Józefów 10 5 30:70
10. SKS 40 Warszawa 9 4 28:62
11. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 9 2 22:68
12. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 0 0 0:0

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08039 Piotr Stępiński Polska 09.07.1996 7 1 14:2
08028 Jacek Barbachowski Polska 18.10.1998 4 12 12:36
08031 Michał Buła Polska 03.05.1985 3 13 6:26
08035 Mikołaj Krzewicki Polska 17.10.1996 1 15 3:45
08037 Mariusz Robak Polska 13.01.1973 0 0 0:0
08041 Przemysław Żabka Polska 06.09.1978 0 0 0:0
08036 Michał Puternicki Polska 21.07.1979 0 0 0:0
08030 Marcin Buła Polska 03.05.1985 0 8 0:16
08040 Krzysztof Stępniak Polska 05.09.1986 0 0 0:0
08033 Jakub Domański Polska 13.02.1986 0 0 0:0
08029 Grzegorz Brochocki Polska 25.05.1970 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 15:00
002
2LM 1
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 9:1 Szczegóły
SG:
2018-12-16
g. 16:00
008
2LM 2
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-10-21
g. 11:00
014
2LM 3
UKS Sanniki MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2018-10-28
g. 11:00
020
2LM 4
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin SKS 40 Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-11-18
g. 11:00
026
2LM 5
KS SPÓJNIA II Warszawa MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 9:1 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2019-01-13
g. 14:00
032
2LM 6
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin EKS MLEXER Elbląg 4:6 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-12-09
g. 11:00
038
2LM 7
MORLINY II Ostróda MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 9:1 Szczegóły
SG:
2018-12-16
g. 11:00
044
2LM 8
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin TĘCZA Budki Piaseckie 5:5 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2019-01-06
g. 11:00
049
2LM 9
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa MUKS FRUCTOPLANT Gąbin -:- Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2018-12-23
g. 16:00
056
2LM 10
ARTENGO IKRTS Józefów MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 5:5 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2019-01-20
g. 11:00
061
2LM 11
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin KS DEKORGLASS II Działdowo -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Bor