Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SPÓJNIA II Warszawa
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
665 651 665
E-mail:
klub@ksspojnia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Cezary Walichnowski
665 651 665
klub@ksspojnia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Dubniak

tdubniak@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MORLINY II Ostróda 10 18 76:24
2. KS DEKORGLASS II Działdowo 10 17 70:30
3. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 11 16 73:37
4. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 11 15 68:42
5. UKS Sanniki 10 13 57:43
6. KS SPÓJNIA II Warszawa 10 8 40:60

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 Warszawa 10 6 38:62
2. EKS MLEXER Elbląg 10 6 41:59
3. ARTENGO IKRTS Józefów 10 5 30:70
4. TĘCZA Budki Piaseckie 10 5 40:60
5. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 10 3 27:73
6. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 0 0 0:0

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00276 Tomasz Strygun Polska 12.08.1997 10 8 20:16
00273 Mateusz Niedzielski Polska 03.08.1991 9 11 27:33
02551 Bartosz Lebrecht Polska 03.03.1996 8 12 24:36
00269 Tomasz Dubniak Polska 12.02.1993 7 11 14:22
02552 Marcin Starczyński Polska 03.11.1989 0 0 0:0
00268 Robert Czernecki Polska 16.10.2003 0 0 0:0
00270 Michał Jarosławski Polska 09.07.1982 0 0 0:0
00271 Piotr Koniczuk Polska 04.05.1965 0 0 0:0
00279 Wojciech Zieliński Polska 03.06.1980 0 0 0:0
02554 Paweł Tusień Polska 11.04.1969 0 4 0:8
00278 Cezary Walichnowski Polska 20.01.1979 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
006
2LM 1
KS SPÓJNIA II Warszawa EKS MLEXER Elbląg 7:3 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2018-10-14
g. 11:00
011
2LM 2
MORLINY II Ostróda KS SPÓJNIA II Warszawa 9:1 Szczegóły
SG:
2018-10-21
g. 11:00
W: negatywna
016
2LM 3
KS SPÓJNIA II Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie 0:10 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2018-10-27
g. 15:00
021
2LM 4
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2018-11-18
g. 11:00
026
2LM 5
KS SPÓJNIA II Warszawa MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 9:1 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2018-11-03
g. 20:00
031
2LM 6
KS DEKORGLASS II Działdowo KS SPÓJNIA II Warszawa 9:1 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2018-12-09
g. 18:00
040
2LM 7
KS SPÓJNIA II Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2019-01-11
g. 18:00
047
2LM 8
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA II Warszawa 9:1 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2019-01-12
g. 16:30
053
2LM 9
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS Sanniki 4:6 Szczegóły
SG:
2019-01-12
g. 11:00
060
2LM 10
SKS 40 Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2018-11-17
g. 15:30
066
2LM 11
KS SPÓJNIA II Warszawa ARTENGO IKRTS Józefów 7:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2019-02-24
g. 11:00
001
2LM 12
KS SPÓJNIA II Warszawa MORLINY II Ostróda -:- Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2019-03-03
g. 11:00
008
2LM 13
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2019-04-07
g. 11:00
013
2LM 14
UKS Sanniki KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
SG:
2019-04-14
g. 11:00
018
2LM 15
KS SPÓJNIA II Warszawa KS DEKORGLASS II Działdowo -:- Szczegóły
SG:
2019-05-12
g. 11:00
022
2LM 16
KS SPÓJNIA II Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: