Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 729 906
E-mail:
zbigniew.grzeslak@bogoriagrodzisk.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Kilińskiego 8a,
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Grześlak
602 729 906
zbigniew.grzeslak@bogoriagrodzisk.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS DEKORGLASS II Działdowo 7 12 52:18
2. MORLINY II Ostróda 5 10 44:6
3. UKS Sanniki 5 7 31:19
4. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 5 7 30:20
5. EKS MLEXER Elbląg 6 6 33:27
6. KS SPÓJNIA II Warszawa 5 6 25:25
7. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 4 4 23:17
8. SKS 40 Warszawa 5 3 16:34
9. TĘCZA Budki Piaseckie 5 2 19:31
10. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 5 2 14:36
11. ARTENGO IKRTS Józefów 5 1 9:41
12. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 3 0 4:26

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05687 Jacek Szachnowski Polska 31.12.1977 5 3 15:9
00011 Miłosz Redzimski Polska 10.09.2006 5 0 11:0
05693 Patryk Pyśk Polska 08.12.2003 3 4 6:10
00013 Szymon Wiśniewski Polska 16.03.2005 3 4 6:8
05686 Adrian Majchrzak Polska 08.11.1999 2 3 6:9
05701 Jacek Mitas Polska 23.09.2005 0 0 0:0
05692 Jakub Lis Polska 08.10.2003 0 0 0:0
05680 Adam Stąporek Polska 29.09.2003 0 0 0:0
05678 Martyna Lis Polska 25.03.2002 0 0 0:0
05677 Mikołaj Giereło Polska 05.07.2005 0 0 0:0
05691 Piotr Florczak Polska 02.10.2003 0 0 0:0
05688 Dawid Budzich Polska 23.04.2007 0 0 0:0
05684 Jakub Godawski Polska 12.08.1999 0 0 0:0
05685 Zbigniew Grześlak Polska 13.09.1985 0 0 0:0
05676 Adam Banasik Polska 03.05.2004 0 0 0:0
05681 Krzysztof Stąporek Polska 25.06.2006 0 0 0:0
05682 Katarzyna Trochimiuk Polska 09.06.2002 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-25
g. 17:00
003
2LM 1
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 9:1 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2018-12-16
g. 16:00
008
2LM 2
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2018-10-06
g. 17:00
013
2LM 3
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS DEKORGLASS II Działdowo 1:9 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2018-10-28
g. 11:00
024
2LM 4
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 6:4 Szczegóły
SG:
2018-11-09
g. 18:00
030
2LM 5
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki ARTENGO IKRTS Józefów 9:1 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2018-11-18
g. 11:00
036
2LM 6
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS Sanniki -:- Szczegóły
SG: Marcin Rozner
2018-12-09
g. 11:00
041
2LM 7
SKS 40 Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2018-12-16
g. 11:00
047
2LM 8
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2019-01-06
g. 11:00
052
2LM 9
EKS MLEXER Elbląg KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2019-01-13
g. 11:00
058
2LM 10
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki MORLINY II Ostróda -:- Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2019-01-20
g. 11:00
063
2LM 11
TĘCZA Budki Piaseckie KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Sławomir Załęski