Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MORLINY II Ostróda
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
506 125 986
E-mail:
sposi1@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Kościuszki 22A, 14-100 Ostróda
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Sposób
506 125 986
sposi1@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Piłsudskiego 4, Ostróda
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MORLINY II Ostróda 15 28 114:36
2. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 15 20 93:57
3. UKS Sanniki 15 19 90:60
4. KS DEKORGLASS II Działdowo 15 19 89:61
5. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 15 17 80:70
6. KS SPÓJNIA II Warszawa 15 12 58:92

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PONGORI IKRTS Józefów 14 11 55:85
2. TĘCZA Budki Piaseckie 14 11 63:77
3. SKS 40 Warszawa 14 10 57:83
4. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 14 7 48:92
5. EKS MLEXER Elbląg 14 6 53:87
6. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 0 0 0:0

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04272 Łukasz Sokołowski Polska 14.07.2002 26 4 56:8
04269 Szymon Kolasa Polska 30.11.2002 23 4 69:12
04270 Maksymilian Miastowski Polska 04.05.2003 22 6 66:18
00110 Jakub Kuźmicz Polska 22.05.2000 14 4 28:8
00106 Wojciech Chrząszcz Polska 24.03.2000 7 6 14:13
00109 Krystian Kawiak Polska 27.11.1999 2 2 4:4
00107 Kamil Dziadek Polska 21.03.2000 0 0 0:0
04268 Jakub Klimczewski Polska 15.10.2002 0 0 0:0
00108 Marco Golla Polska 27.05.1998 0 0 0:0
04266 Igor Jankowski Polska 25.10.2004 0 0 0:0
00111 Kacper Petaś Polska 15.07.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-09
g. 18:00
005
2LM 1
SKS 40 Warszawa MORLINY II Ostróda 0:10 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2018-10-14
g. 11:00
011
2LM 2
MORLINY II Ostróda KS SPÓJNIA II Warszawa 9:1 Szczegóły
SG:
2018-10-21
g. 11:00
017
2LM 3
EKS MLEXER Elbląg MORLINY II Ostróda 3:7 Szczegóły
SG:
2018-10-28
g. 11:00
023
2LM 4
PONGORI IKRTS Józefów MORLINY II Ostróda 1:9 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2018-11-04
g. 11:00
028
2LM 5
MORLINY II Ostróda TĘCZA Budki Piaseckie 9:1 Szczegóły
SG:
2018-11-18
g. 11:00
033
2LM 6
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa MORLINY II Ostróda -:- Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski
2018-12-09
g. 11:00
038
2LM 7
MORLINY II Ostróda MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 9:1 Szczegóły
SG:
2018-12-02
g. 11:00
043
2LM 8
KS DEKORGLASS II Działdowo MORLINY II Ostróda 6:4 Szczegóły
SG:
2019-01-06
g. 11:00
051
2LM 9
MORLINY II Ostróda KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 6:4 Szczegóły
SG:
2019-01-12
g. 13:00
058
2LM 10
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki MORLINY II Ostróda 4:6 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2019-01-20
g. 11:00
064
2LM 11
MORLINY II Ostróda UKS Sanniki 7:3 Szczegóły
SG:
2019-02-24
g. 11:00
001
2LM 12
KS SPÓJNIA II Warszawa MORLINY II Ostróda 0:10 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2019-03-03
g. 11:00
006
2LM 13
UKS Sanniki MORLINY II Ostróda 3:7 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2019-04-07
g. 11:00
011
2LM 14
MORLINY II Ostróda KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 6:4 Szczegóły
SG:
2019-05-04
g. 16:00
016
2LM 15
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MORLINY II Ostróda 2:8 Szczegóły
SG:
2019-05-12
g. 11:00
021
2LM 16
MORLINY II Ostróda KS DEKORGLASS II Działdowo 7:3 Szczegóły
SG: