Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MORLINY II Ostróda
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
506 125 986
E-mail:
sposi1@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Kościuszki 22A, 14-100 Ostróda
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Sposób
506 125 986
sposi1@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Piłsudskiego 4, Ostróda
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS DEKORGLASS II Działdowo 7 12 52:18
2. MORLINY II Ostróda 5 10 44:6
3. UKS Sanniki 5 7 31:19
4. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 5 7 30:20
5. EKS MLEXER Elbląg 6 6 33:27
6. KS SPÓJNIA II Warszawa 5 6 25:25
7. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 4 4 23:17
8. SKS 40 Warszawa 5 3 16:34
9. TĘCZA Budki Piaseckie 5 2 19:31
10. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 5 2 14:36
11. ARTENGO IKRTS Józefów 5 1 9:41
12. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 3 0 4:26

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04269 Szymon Kolasa Polska 30.11.2002 10 0 30:0
04270 Maksymilian Miastowski Polska 04.05.2003 9 1 27:3
04272 Łukasz Sokołowski Polska 14.07.2002 9 1 18:2
00110 Jakub Kuźmicz Polska 22.05.2000 4 0 8:0
00106 Wojciech Chrząszcz Polska 24.03.2000 4 2 8:4
00108 Marco Golla Polska 27.05.1998 0 0 0:0
00107 Kamil Dziadek Polska 21.03.2000 0 0 0:0
00109 Krystian Kawiak Polska 27.11.1999 0 0 0:0
04268 Jakub Klimczewski Polska 15.10.2002 0 0 0:0
04266 Igor Jankowski Polska 25.10.2004 0 0 0:0
00111 Kacper Petaś Polska 15.07.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-09
g. 18:00
005
2LM 1
SKS 40 Warszawa MORLINY II Ostróda 0:10 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2018-10-14
g. 11:00
011
2LM 2
MORLINY II Ostróda KS SPÓJNIA II Warszawa 9:1 Szczegóły
SG:
2018-10-21
g. 11:00
017
2LM 3
EKS MLEXER Elbląg MORLINY II Ostróda 3:7 Szczegóły
SG:
2018-10-28
g. 11:00
023
2LM 4
ARTENGO IKRTS Józefów MORLINY II Ostróda 1:9 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2018-11-04
g. 11:00
028
2LM 5
MORLINY II Ostróda TĘCZA Budki Piaseckie 9:1 Szczegóły
SG:
2018-11-18
g. 11:00
033
2LM 6
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa MORLINY II Ostróda -:- Szczegóły
SG: Jan Radoński
2018-12-09
g. 11:00
038
2LM 7
MORLINY II Ostróda MUKS FRUCTOPLANT Gąbin -:- Szczegóły
SG:
2018-12-02
g. 11:00
043
2LM 8
KS DEKORGLASS II Działdowo MORLINY II Ostróda -:- Szczegóły
SG:
2019-01-06
g. 11:00
051
2LM 9
MORLINY II Ostróda KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
SG:
2019-01-13
g. 11:00
058
2LM 10
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki MORLINY II Ostróda -:- Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2019-01-20
g. 11:00
064
2LM 11
MORLINY II Ostróda UKS Sanniki -:- Szczegóły
SG: