Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
512 683 967
E-mail:
michal.ogrodniczak@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Prawocheńskiego 7, 10-720 Olsztyn
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Ogrodniczak
512 683 967
michal.ogrodniczak@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MORLINY II Ostróda 9 16 69:21
2. KS DEKORGLASS II Działdowo 9 16 65:25
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 10 15 66:34
4. UKS Sanniki 9 13 54:36
5. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 9 12 57:33
6. KS SPÓJNIA II Warszawa 10 8 40:60
7. EKS MLEXER Elbląg 9 6 41:49
8. TĘCZA Budki Piaseckie 9 5 38:52
9. ARTENGO IKRTS Józefów 10 5 30:70
10. SKS 40 Warszawa 9 4 28:62
11. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 9 2 22:68
12. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 0 0 0:0

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07560 Tomasz Golian Polska 26.07.1985 15 2 30:4
07562 Kamil Jarmołowicz Polska 05.11.1996 14 4 33:11
07558 Cezary Bossowski Polska 11.11.1995 8 9 24:27
07563 Jacek Karcz Polska 02.02.1990 8 4 16:10
07566 Georgij Rubinstejn Rosja 06.05.1970 6 5 18:15
07568 Arkadiusz Żuk Polska 31.08.1999 3 1 7:2
07569 Jakub Gołaszewski Polska 08.07.2004 0 0 0:0
07570 Paweł Wasilewski Polska 31.03.2004 0 0 0:0
07561 Ada Górska Polska 16.03.1998 0 0 0:0
07565 Michał Ogrodniczak Polska 04.05.1990 0 1 0:3
07564 Piotr Mazurkiewicz Polska 04.09.1988 0 0 0:0
07559 Zuzanna Chrulska Polska 13.02.1996 0 0 0:0
07573 Tadeusz Dzięcioł Polska 14.05.2008 0 0 0:0
07567 Joanna Ryba Polska 01.07.1993 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 15:00
002
2LM 1
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 9:1 Szczegóły
SG:
2018-10-07
g. 17:00
007
2LM 2
KS DEKORGLASS II Działdowo KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 4:6 Szczegóły
SG:
2018-10-20
g. 17:00
018
2LM 3
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn ARTENGO IKRTS Józefów 5:5 Szczegóły
SG:
2018-10-28
g. 11:00
024
2LM 4
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 6:4 Szczegóły
SG:
2018-11-04
g. 11:00
029
2LM 5
UKS Sanniki KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2018-11-17
g. 17:00
035
2LM 6
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn SKS 40 Warszawa 10:0 Szczegóły
SG:
2018-12-09
g. 18:00
040
2LM 7
KS SPÓJNIA II Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2018-12-16
g. 18:00
046
2LM 8
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn EKS MLEXER Elbląg 6:4 Szczegóły
SG:
2019-01-06
g. 11:00
051
2LM 9
MORLINY II Ostróda KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 6:4 Szczegóły
SG:
2019-01-12
g. 19:00
057
2LM 10
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn TĘCZA Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
SG:
2019-01-20
g. 11:00
062
2LM 11
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
SG: Marcin Rozner