Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS Sanniki
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
664 198 998
E-mail:
helios1004@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa ul. Warszawska 183,
09-540 Sanniki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Henryk Podsiadły
664 198 998
helios1004@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MORLINY II Ostróda 8 14 67:13
2. KS DEKORGLASS II Działdowo 8 14 58:22
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 8 13 54:26
4. UKS Sanniki 8 11 49:31
5. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 6 8 38:22
6. KS SPÓJNIA II Warszawa 8 8 37:43
7. TĘCZA Budki Piaseckie 8 7 42:38
8. EKS MLEXER Elbląg 7 6 37:33
9. ARTENGO IKRTS Józefów 9 5 28:62
10. SKS 40 Warszawa 7 3 20:50
11. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 8 2 17:63
12. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 7 1 13:57

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02304 Bogusław Cylwik Polska 23.01.1989 11 5 33:15
02306 Andrzej Wawrzyniak Polska 30.11.1980 11 5 22:10
02305 Robert Wojnarski Polska 10.04.1973 10 6 30:18
02307 Paweł Piątkowski Polska 19.10.1976 8 8 16:16
02317 Jakub Robak Polska 02.01.2008 0 0 0:0
02316 Kamil Robak Polska 31.10.2005 0 0 0:0
02312 Marcin Dymek Polska 13.08.1989 0 0 0:0
02314 Ryszard Ciszewski Polska 03.12.1948 0 0 0:0
02315 Fabian Piątkowski Polska 24.07.2005 0 0 0:0
02311 Dariusz Jaros Polska 09.12.1975 0 0 0:0
02308 Amadeusz Domański Polska 04.09.1994 0 0 0:0
02309 Dawid Białecki Polska 14.01.1991 0 0 0:0
02310 Nikodem Sadowski Polska 11.07.1989 0 0 0:0
02313 Hubert Bąbrych Polska 10.01.2001 0 0 0:0
09415 Henryk Podsiadły Polska 01.09.1943 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
004
2LM 1
UKS Sanniki TĘCZA Budki Piaseckie 5:5 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2018-10-14
g. 13:00
009
2LM 2
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa UKS Sanniki 3:7 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2018-10-21
g. 11:00
014
2LM 3
UKS Sanniki MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2018-11-11
g. 11:00
019
2LM 4
KS DEKORGLASS II Działdowo UKS Sanniki 6:4 Szczegóły
SG:
2018-11-04
g. 11:00
029
2LM 5
UKS Sanniki KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2018-11-18
g. 12:00
036
2LM 6
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS Sanniki 7:3 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2018-12-09
g. 11:00
042
2LM 7
UKS Sanniki ARTENGO IKRTS Józefów 9:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2018-12-16
g. 11:00
048
2LM 8
UKS Sanniki SKS 40 Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2019-01-06
g. 11:00
053
2LM 9
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS Sanniki -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2019-01-13
g. 11:00
059
2LM 10
UKS Sanniki EKS MLEXER Elbląg -:- Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2019-01-20
g. 11:00
064
2LM 11
MORLINY II Ostróda UKS Sanniki -:- Szczegóły
SG: